Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Стелаж
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Стелаж

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
25-12-16
Переглядів: 257
№ 147418
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Стелаж
Навісний ковзний стелаж
EASY COMPACT .
Ідеальне рішення для тих , хто зацікавлений у збільшенні складського простору , високому рівні гігієни та найбільшої економії ..
Ця запатентована система навісних ковзних стелажів . звана EASY COMPACT , являє собою ідеальне рішення , коли необхідно організувати , збільшити і найкращим чином використовувати наявний простір , особливо в маленьких і середніх за розміром приміщеннях для зберігання продукції, що володіє не дуже великим вагою. Система дозволяє найбільш розумно інвестувати кошти , так як вона окупається в найкоротші терміни. Завдяки центральним шляхах ковзання і двох бічних стелажів – супортам ці ковзаючі стелажі відрізняються великою різноманітністю комплектацій , легкістю переміщення товару , оптимальної вантажопідйомністю , стійкістю і високим рівнем гігієни.
Різна поверхню.
Завдяки регульованим шляхах ковзання довжина стелажа може змінюватися на 400 мм , адаптуючи його до різних приміщень . Всього трьома шляхами різної довжини можна досягти довжини від 2300 до 2700 мм ( шляху довжиною 2245 мм) , від 2700 до 3100 мм ( шляху довжиною 2645 мм) , від 3100 до 3500 мм ( шляху довжиною 3045 мм).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору