Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Стерилізатор для ножів KCR 10 Forcar (Італія)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Стерилізатор для ножів KCR 10 Forcar (Італія)

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-02-17
Переглядів: 664
№ 147450
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Стерилізатор для ножів KCR 10 Forcar (Італія)
Додаткова інформація: російська
Стерилизаторы для ножей.
Стерилизатор для ножей производителя Forcar (Турция) предназначен для интенсивной эксплуатации на профессиональных кухнях ресторанов, кафе, столовых и многих других предприятиях общественного питания.
Оборудование выполнено из пищевой нержавеющей стали. Камера рассчитана на 10 единиц загрузки. Таймер на 120 минут с сигналом на лампу.
Стерилизаторы для ножей предназначены для уничтожения микробов с режущей кромки и всего лезвия целиком. Высокая гигиена на вашем производстве способствует увеличению срока хранения и качеству производимой продукции.
Всё оборудование на кухне должно быть компактным и практичным. Именно таким оборудованием и является наш профессиональный стерилизатор для ножей KCR 10. Звоните и заказывайте оборудование фирмы Forcar , оно станет незаменимым помощником, который быстро и качественно будет выполнять возложенные на него обязанности.
Технические характеристики: Таймер.габаритный размер 520x160x610мммощность 0,036 кВт/ 220Впроизводитель &mdash Forcar (Италия).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору