Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Знищувач мух ЕХ30
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Знищувач мух ЕХ30

4 467,00 грн.
≈ 150,10 EUR
≈ 160,06 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
25-12-16
Переглядів: 513
№ 147459
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Знищувач мух ЕХ30
Технічні характеристики: для приміщень площею до 80 квадратних метрів, Корпус повністю виготовлений з неіржавіючої сталі. Розміри: 530 х 270 х 155мм, 3750 V-трансформатор встановлений в стандартній комплектації пристрою ྾Вт, 220В\50ГцНеон-УФ Sylvania 368 серії, Виробництво Eurokill Великобританія.
Знищувач насекомыхЕХ30производитель Eurokill застосовується для боротьби з комарами, москітами, мухами, осами і мошками в приміщенні иможно використовувати на харчових підприємствах і в лікувальних установах, офісних і виробничих приміщеннях будь-якого профілю, приватних будинках, де спостерігається поява комарів, мух та інших комах.Принцип дії даного знищувача заснований на використанні ультрафіолетового випромінювання, яке манить до себе комах. Підлітаючи до лампи, комахи потрапляють на металеву решітку, що знаходиться під напругою, і гинуть від електричного розряду. Високовольтна сітка надійно захищена від дотику людини і домашніх тварин. В процесі роботи не забруднюється, і не виділяють токсичних речовин і запаху, безшумний в роботі. Знищувач комарів не завдає жодної шкоди навколишньому середовищу і в той же час є сучасним і ефективним.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору