Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Знищувач мух ZE121
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Знищувач мух ZE121

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
17-02-18
Переглядів: 744
№ 147455
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики: Габариты: 365 x 130 x 262Ультрафиолетовые лампы: 2х8Вт. Потенциал на рабочей решетке: 2500В. Зона действия: 20 м.кв. Корпус: алюминий Вес: 2,3кг Лампы: 2хTVX8-12. Производитель PlusZapl Италия.
Уничтожитель насекомых PlusZap ZE121 для профессионального использования. Эффективно истребляет все виды летающих насекомых на площади 40 м?. Корпус прибора выполнен из листового алюминия, по бокам пластик, 2 энергосберегающие УФ лампы по 8 Вт. (TVX8-12) приманивают насекомых. По желанию клиента прибор может комплектоваться безосколочными лампами. Ловушку можно установить на стену, подвесить или установить на любую горизонтальную поверхность.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору