Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Знищувач мух ZE122
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Знищувач мух ZE122

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Обладнання для громадського харчування
09-02-18
Переглядів: 736
№ 147456
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Додаткова інформація: російська
Технические характеристики: Габариты: 514 x 130 x 262. Ультрафиолетовые лампы: 2х15Вт.Потенциал на рабочей решетке: 2500В. Зона действия: 80 м.кв.Корпус: алюминий. Вес: 2,5кг. Лампы: 2хTVX15-18. Производитель: PlusZap,Италия.
Уничтожитель насекомых PlusZap ZE122для профессионального использования. Предназначена для уничтожения насекомых -привлекает мух, слепней и других летающих насекомых с помощью ультрафиолетовой лампы и уничтожает их электрическим микроразрядом. Погибшие насекомые падают в поддон лампы, откуда их легко удалить. Ловушку можно использовать и без поддона. Эффективно истребляет все виды летающих насекомых на площади 80 м?. Корпус прибора выполнен из алюминия, по бокам пластик, 2 энергосберегающие УФ лампы по 15 Вт. (TVX15-18) приманивают насекомых. Аппарат пригоден для круглосуточной эксплуатации и эффективен также и при дневном свете. Ловушку можно установить на стену, подвесить или установить на любую горизонтальную поверхность.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору