Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Холодильні маятникові двері
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Холодильні маятникові двері

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Холодильне обладнання
18-04-18
Переглядів: 5
№ 204103
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровський район, Дніпропетровськ показати на мапі
Додаткова інформація: російська
 Компания «ЛСН- ДНЕПР» предлагает собственного производства двери для холодильных камер маятниковые под заказ . Одним из самых оптимальных видов дверей для цехов являются двери маятникового типа. Компания «ЛСН-ДНЕПР» предлагает маятниковые двери стандартного образца, а также, двери, изготовленные по индивидуальным размерам для нестандартных дверных проемов. По желанию Заказчика маятниковые двери могут быть изготовлены с окнами любых форм и размеров, различными системами защиты и крепежа, а также с петлями для фиксации угла открытия - 90 и 180 градусов.
Виды производимых маятниковых дверей:
Металлические маятниковые двери - для мест с высокой проходимостью.
Маятниковые двери алюминиевые с одно- и двустворчатым исполнением. Используются в качестве межцеховых или наружных дверей на холодильных складах.
Бесплатная консультация и предварительный просчет дверей можно по телефону .
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору