Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Льодогенератор Scotsman AC 106 AS
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Льодогенератор Scotsman AC 106 AS

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
16-01-17
Переглядів: 640
№ 145781
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник ООО ТоргПарк
Льодогенератор Scotsman AC 106 AS
Технічні характеристики:
  • Продуктивність: 50 кг льоду або 2500 кубиків протягом 24 год.
  • Габаритні розміри: 530х600х850/(970 з ніжками) мм.
  • Бункер для льоду на 23 кг.
  • Повітряне охолодження конденсатора.
  • Підключення до водопроводу: є.
  • Тип льоду: циліндри (gourmet) по 20 р.
  • Максимальна потужність: 550 Вт.
  • Напруга: 220 В.
Опис:
Льодогенератори Scotsman серії AC AS виробляє лід циліндричної форми. Лід характеризується щільною структурою і тривалим часом танення. Такий лід головним чином застосовується в готелях, кафе, барах, ресторанах та інших закладах, де до якості продукту пред'являються високі вимоги. Лід циліндричної форми використовують для приготування коктейлів, охолодження напоїв. Він повільно тане, відповідно, трохи розбавляє напій, ефективно охолоджуючи його.
Льодогенератор Scotsman серії AC 106 AS з повітряною системою охолодження за допомогою вентилятора. Основним переваг подібної системи охолодження є економія споживання води. Витрата рідини приблизно в 4 рази менше, ніж при водяному охолодженні.
Зручність експлуатації льодогенератора досягається простотою конструкції із застосуванням високотехнологічних матеріалів: корпус виконаний з нержавіючої сталі, внутрішні деталі мають покриття, стійке до корозії.
Льодогенератор Scotsman серії AC AS має моноблочну конструкцію з вбудованим бункером, оснащений електронною панеллю управління. Після того як накопичувач заповниться готовим льодом, робота льодогенератора автоматично припиниться.
Слід зазначити, що льодогенератор Scotsman з повітряним охолодженням практично не потребує чищення конденсатора: спеціальні фільтри запобігають їх забруднення, тому тільки чиста вода перетворюється в кубики льоду, прозорі, як скло, і красиві за формою.
Льодогенератори Scotsman обладнаний функцією регулювання охолоджуючої системи в залежності від температури навколишнього середовища.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Елена
Організація: ООО ТоргПарк
Телефон:
+380 93 962 5595
+380 67 407 4841
+380 66 676 6171
+380 44 353 1091
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору