Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Вологомір-масломер соняшнику ВМЦЛ-12М
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Вологомір-масломер соняшнику ВМЦЛ-12М

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Лабораторне обладнання та прилади
02-03-17
Переглядів: 954
№ 60990
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
Додаткова інформація: російська
Влагомер-масломер ВМЦЛ-12М является цифровым лабораторным прибором и предназначен для измерения влажности 5-12% и масличности 30-60%, семян подсолнечника в процессе производства подсолнечного масла, хранения и сушки семян.
Абсолютная погрешность измерерия: влажность +/- 1%, масличность +/- 2,5%). Вывод информации осуществляется на жидкокристал-лический алфавитно-цифровой индикатор. Прибор имеет встроенную аддитивную коррекцию: — по влажности ±3%; — по масличности +5%. Прибор соответствует ГОСТ 29027-91 и защищен патентом Украины. Гарантия — 1 год. Доставка приборов из Харькова во все регионы Украины.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору