Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Вологомір-масломер насіння ріпаку ВМЦЛ-12Р
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Вологомір-масломер насіння ріпаку ВМЦЛ-12Р

7 000,00 грн./од.
≈ 233,17 EUR/од.
≈ 247,02 USD/од.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-01-17
Переглядів: 743
№ 109217
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Запоріжжя показати на мапі
Власник ЧП Сельхозэкострой
Вологомір-масломер насіння ріпаку ВМЦЛ-12Р
Опис
Вологомір-масломер насіння ріпаку ВМЦЛ-12Р ВІДОМОСТІ ПРО ТОВАР : Вологомір-масломер ВМЦЛ-12Р є цифровим лабораторним приладом і призначений для виміру вологості і олійністю насіння ріпаку в процесі виробництва масла, біопалива, зберігання і сушіння насіння. ОПИС ПРИЛАДУ : Вологомір-масломер ВМЦЛ-12Р відповідає ГОСТ 29027-91 і захищений патентом України. Гарантія – 12 місяців. Конструктивно прилад виконаний в стаціонарному варіанті і містить: вимірювальний блок з вбудованими датчиками вологості і маси. При вимірі використовується спеціальний мірний стакан. Органи управління та індикації розташовані на передній панелі приладу. Технічні характеристики : Діапазон вимірювання : Вологість 5...12 % Олійність 30...60 % Основна абсолютна інструментальна похибка не більше Вологість ±1.0 % Олійність ±2.5 %, Час готовності до вимірювання 1,5 хв (з урахуванням калібрування). Час одиничного вимірювання не більше 2 хв. Відліковий пристрій - жідкокрістал-металевий алфавітно-цифровий індикатор Живлення приладу - Мережа 220В, 50Гц Габарити не більше 280x220x110 мм. Маса не більше 1,4 кг. Доставка приладів з Харкова і Бєлгорода у всі регіони СНД.
Технічні характеристики
Діапазон вимірювання : Вологість 5...12 % Олійність 30...60 % Основна абсолютна інструментальна похибка не більше Вологість ±1.0 % Олійність ±2.5 %, Час готовності до вимірювання 1,5 хв (з урахуванням калібрування).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Владислав
Організація: ЧП Сельхозэкострой
Телефон:
+380 67 4958898
+380 99 4431218
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору