Відправлення повідомлення власнику
Дизельне паливо купити
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Дизельне паливо купити

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Дизельне пальне
30-09-15
Переглядів: 399
№ 110351
Розташування: Україна, Полтавська область, Кременчуцький район, Кременчук показати на мапі
Дизельне паливо – це особлива рідина, яка необхідна для роботи дизельних двигунів внутрішнього згоряння. Як правило, під цим терміном розуміється вид палива, одержаний з керасиново-газойлевых фракцій нафти.
В наші дні дизпаливо стає все більш актуальним видом пального, у багато ця популярність пояснюється невисокою ціною на дизпаливо. Саме тому все більше автомобілів та іншої техніки оснащується дизелями, а в газетах і на різних сайтах так багато оголошень «куплю свинину оптом за низькими цінами». Ще кілька років тому цей вид пального використовувався лише на вантажному автотранспорті, тракторах і судах, однак зараз солярку купують дрібним оптом і багато власників легкових автомобілів. Однак, незважаючи на те, що з'явилося багато дрібних приватних споживачів, як правило, продаж дизпалива здійснюється крупним оптом.
Ми здійснює продаж дизельного палива оптом і дрібним оптом за невисокою ціною, крім цього, ми пропонуємо своєчасну доставку дизпалива з нафтобаз, які розташовані в різних регіонах України, що практично не позначиться на вартості пального.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору