Відправлення повідомлення власнику
Масло моторне і мастила MAGNUM
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Масло моторне і мастила MAGNUM

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-05-16
Переглядів: 19
№ 136804
Тип оголошення: Продам
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Одеська область, Одеса, Одеса показати на мапі
Масло моторне і мастила MAGNUM
Масло моторне і мастила MAGNUM виробництва Компанії Міленіум ОАЕ
Опт і Роздріб
Масло 10W40 API:SL/CF Фасовка: 20л
напівсинтетичне Універсальне моторне масло для всіх типів сучасних бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів та мікроавтобусів (включаючи двигуни з турбонаддувом і каталізатором). Оптимальне рішення для змішаних автопарків. Масло 10W-40 SL/CF призначене для двигунів, що працюють на паливі з вмістом сірки 0,5% від маси і вище.Температурний діапазон застосування від -37°С до +40°С. Температура займання: +247 °C. Температура застигання-48 °C. Напівсинтетичне масло MAGNUM 10W-40 SL/CF захищає двигун від зносу і сприяє відновленню вже зношених деталей.

Масло 15W40 API:СН-4 Фасовка: 20л
Масло для дизельних двигунів на мінеральній основі з додаванням присадок. Масла даної категорії призначені для високошвидкісних чотиритактних двигунів виконують вимоги жорстких стандартів 1998 року по токсичності відпрацьованих газів. Відповідають найвищим вимогам не тільки американських, але й європейських виробників дизельних двигунів. Спеціально сформульовані для застосування в двигунах, що використовують паливо з вмістом сірки до 0,5% від маси. На відміну від категорії API CG-4, допускається застосування дизельного палива з вмістом сірки більше 0,5%, що є важливою перевагою у країнах, в яких поширені високосірчисті палива (Південна Америка, Азія, Африка). Температурний діапазон застосування від -15°С до +40°С. Температура займання: +247 °C. Температура застигання-20°C. Масла задовольняють підвищеним вимогам по зменшенню зносу клапанів і зменшення утворення нагару.

Літол ЕР-2 Фасовка: 20кг
Назва продукту: Lithium EP 2 GREASE
Багатоцільовий Extreme Pressure літієва змазка, яка інгібіторами корозії і окислення, E. P. і протизносні присадки. Ця змазка для використання в діапазоні температур від -30 ° C до + 150 ° C, і підходить для змащування важко навантажених підшипників ковзання і підшипників кочення, у тому числі тих, хто піддається ударних навантажень. Володіє високою стабільністю до зсуву, гідравлічним опором, в процесі експлуатації зберігає свою первісну консистенцію, захищає від утворення іржі. Запобігають корозії підшипників. Володіє стабільністю при високих температурах. Захищає деталі, використовувані в несприятливих умовах або зазнають ударних навантажень. Захищає деталі при попаданні на них води, допомагає в боротьбі з іржею. Максимізує сервісні інтервали, опираючись пом'якшення і витоку з підшипників, навіть при роботі в несприятливих умовах. Спрощує мастильні процеси.
Ідеальне мастило для використання у багатьох промислових і автомобільних застосувань.

Солідол МР-3\ NGL-13 Фасовка: 20кг
Extreme Pressure літієва змазка, яка інгібіторами корозії і окислення , E. P. і протизносні присадки. Ця змазка для використання в діапазоні температур від -30 ° C до + 150 ° C , і підходить для змащування важко навантажених підшипників ковзання і підшипників кочення , у тому числі тих, хто піддається ударних навантажень . Володіє високою стабільністю до зсуву, гідравлічним опором, в процесі експлуатації зберігає свою первісну консистенцію, захищає від утворення іржі. Запобігають корозії підшипників. Володіє стабільністю при високих температурах. Захищає деталі, використовувані в несприятливих умовах або зазнають ударних навантажень. Захищає деталі при попаданні на них води, допомагає в боротьбі з іржею. Максимізує сервісні інтервали, опираючись пом'якшення і витоку з підшипників, навіть при роботі в несприятливих умовах. Спрощує мастильні процеси. Ідеальне мастило для використання у багатьох промислових і автомобільних застосувань.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: ООО"АБСОЛЮТ-2016"
Організація: ООО"АБСОЛЮТ-2016"
Телефон:
+380 73 4984454
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору