Стрейч-плівка для продуктів перфорована

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Житомирська область, Житомир показати карту
23.03.2017
Дата розміщення:
258
Кількість переглядів:
123319
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська

Існують певні види продукції (зокрема фрукти, ягоди, овочі), які не підлягають герметичній упаковці для транспортування і зберігання. Це пов'язано з тим, що вони мають високий вміст вологи, а також часто збираються недозрілими і дозрівають в процесі транспортування.
Одним з основних умов дозрівання і уникнути передчасного псування є достатня вентиляція і вологообмін. Упаковка в звичайну стрейч плівку жаль, не може забезпечити таких умов.
Компанія Пак-Трейд пропонує ідеальне рішення для пакування фруктів та ягід. Це використання перфорованої стретч-плівки виробництва Греції та Італії, яка має отвори по всій площі. Дана плівка виготовляється за спеціальною технологією, надзвичайно міцна, еластична і може витримувати високі навантаження при транспортуванні і маніпуляціях з палетами. Використовується для ручного пакування піддонів та контейнерів, а також для упаковки з допомогою Паллетоупаковочного обладнання (при цьому мікроперфорація при попередньому розтягуванні плівки перетворюється у великі отвори і надійно фіксує вантаж).
Оптимальне рішення для упаковки, досить економічний спосіб.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Пак Трейд
+380 67
+380 67 4126162
показати

Контактна особа Сергей Дзигель
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

dzshark
Продавець на agronovator з: 12.11.2013

Відправлення повідомлення
Вгору