Пакувальний матеріал спінений поліетилен НСЕ

2,00 грн./кв. м
≈ 0,07 EUR/кв. м
≈ 0,07 USD/кв. м
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Запорізька область, Запорізький район показати карту
Доставка: Доставка по Україні
13.03.2017
Дата розміщення:
17
Кількість переглядів:
134522
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Пакувальний матеріал, товщиною від 0,8 мм – міцний, надійний, екологічно чистий, не боїться вологи, може використовуватися повторно.
Області застосування:
НСЕ розроблений спеціально для упаковки побутової техніки, меблів та інших дорогих виробів, що підлягають дбайливого зберігання і транспортування. Він ідеально підходить для збереження товарного вигляду будь-якої продукції, скла, фарфору, полірованих поверхонь з будь-яких матеріалів.
НСЕ володіє універсальними захисними властивостями, захищає від ударів і подряпин, забруднень, в тому числі нафтопродуктами, згубного впливу низьких температур, будь протікань і випарів, прямого сонячного світла, поширення несприятливої мікробіологічної середовища,
Завдяки повній екологічної безпеки підтвердженої санітарно-епідеміологічним висновком, матеріал може бути рекомендований як упаковка для посуду, дитячих іграшок, інших виробів, що потребують підвищеної уваги до безпеки матеріалів, в тому числі і упаковки.
Дбайливо зберігаючи товарний вигляд продукту, НСЕ і сам зовні вигідно відрізняється від більшості пакувальних матеріалів, абсолютно рівний і гладкий, приємний на око, м'який на дотик матеріал своїм виглядом підкреслює якість упакованого виробу.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Гермес, ЧП
+380 67
+380 67 6122621
показати
+380 99
+380 99 9715704
показати

Контактна особа Ольга
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 19.04.2016

Відправлення повідомлення
Вгору