Відправлення повідомлення власнику
Рулонний газон Львів
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Рулонний газон Львів

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Озеленення і ландшафтні послуги
07-07-20
Переглядів: 1422
№ 28121
Розташування: Україна, Львівська область, Львів, Львів
Додаткова інформація: українська
У світовій практиці найсучаснішим способом створення якісного газону вважається використання готового газону, який поставляється споживачеві у вигляді рулону. Після укладання рулонний газон утворює рівне і густе трав'яне покриття яскравого, насиченого кольору. Трава швидко приживається і не містить бур'янів.
Готовий рулонний газон - єдиний спосіб швидко і без особливих зусиль перетворити голий грунт на прекрасну зелену галявину. Один день - і ділянка котеджу або офісу, спортивний або дитячий майданчик, парк або узбіччя дороги стануть красивими і доглянутими. Рулонні газони мають багато переваг перед сіяними:
  • зелені галявини, спортивні майданчики, декоративні газони можна створити у дуже короткий час. Вже через декілька днів ви зможете прогулятися по новому газону, а через тиждень – навіть розім'ятися в товариському матчі;
  • стійкі до механічних навантажень;
  • укладка газону може бути проведена в будь який час та на будь яку підготовлену ділянку;
  • рулонний газон просто незамінний при озелененні похилих ділянок і затінених місць, оскільки добитися рівномірних сходів трави на таких ділянках дуже важко.
  • Рулонні газони мають: високу ступінь декоративності; яскраво зелений колір; густий, з шовковистою фактурою, травостій. Такий газон добре транспортується та чітко підкреслює контури ділянки.

Наш рулонний газон посіяний із високоякісного насіння газонних трав сорту Тонконіг лучний (мятлик луговой – рос., Poa pratensis – лат.).
Елітний сорт тонконога MIDNIGHT є лідером по витривалості серед сортів тонконога лучного, він витримує високі рекреаційні навантаження, що робить його незамінним при створенні газону на футбольних полях, полях для гольфу, спортивних майданчиках, ігрових галявинах перед будинком. Добре переносить скошування і володіє високою стійкістю при низькій стрижці (15 мм - 50 мм). Також відмінними рисами цього сорту є надзвичайно темно-зелено-синій колір і низькорослість, що дозволяє рідше косити і знижує витрати на технічне обслуговування. Завдяки високій щільності паростків і вузькій текстурі листа сорт MIDNIGHT забезпечує щільний килим, який зберігається при великих навантаженнях. Він має високу жаро- і посухостійкість. Ідеально підходить для створення газону з іншими сортами тонконога лучного. Також цей сорт має дуже хорошу стійкість до захворювань.

Розмір рулону:
Ширина: 46 см.
Довжина: 110-120 см.
Товщина: 2,5-3,0 см.
Вага:
1 м.кв. газону важить 20-25 кг. (в залежності від вологості грунту)
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору