Відправлення повідомлення власнику
Солод житній
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Солод житній

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Спеції, прянощі, харчова сировина і добавки
02-11-15
Переглядів: 1033
№ 71694
Розташування: Україна, Житомирська область, Чуднівський район, Чуднів показати на мапі
Солод житній ферментований не ферментований.
Продам солод житній ТМ Чудновський солод
Ціна оптом: 12.50 грн. кг з ПДВ.
Солод житній ферментований не ферментований ТМ "Чудновський Солод" (Україна, Житомирська обл. р. Чуднів). Входить до рецептури печива, хліба, кондитерських виробів та квасу. Фасовка в мішках по 40 кг. Відвантаження зі складу в р. Чуднов. Можлива доставка за рахунок покупця.
Солод.
Зовнішній вигляд: - борошно;
Смак - кисло-солодкий;
Запах: - характерний для даного типу солоду, без запаху гнилі і цвілі;
Колір: коричневий;
Кольоровість: 27-28
Масова частка екстракту в сухому речовині солоду%
- При холодному экстрагировании: 48,4
- При гарячому экстрагировании: 85,9
Солод житній — ферментований і не ферментований — ТМ «Мальт» (Україна, Житомирська обл. р. Чуднів). Входить у рецептуру квасу, хліба, печива, кондитерських виробів та квасу.
Солод – це натуральний продукт, до складу якого входять яскраво виражені натуральні властивості. Він використовується в хлібопеченні, пивоварінні, дріжджовому виробництві та винокурении (виробництво спирту). Ячмінний і пшеничний солод застосовують в пивоварному виробництві. Житній солод оптимально підходить для виробництва спирту і хлібопечення.
Виробництво цього продукту грунтується на томлінні, пророщуванні, термічній обробці, а також розмелі зернових культур (пшениці, ячменю, жита). При виробництві не використовуються прискорювачі хімічних процесів. Тому це натуральний чистий продукт.
Активність ферментів у ферментованого солоду невелика. Адже на стадіях сушіння і томління висока температура призводить до інактивації ферментів. З-за чого житній ферментований солод не потрібно розглядати як ферментний препарат. Це добавка, що покращує аромат, колір і смак житнього м'якушки. Екстракт солоду – це поліпшувач борошна. Він забезпечує еластичність тексту, посилює водопоглинання, підсилює бродіння, покращує структуру хлібного м'якушки. Так червоний солод використовують у житньому та пшеничному хлібі. Він надає виробам характерний смак і аромат чорного хліба. У повсякденній їжі цей продукт також застосовують. Його додають у перші страви, фруктові пюре, салати, гарніри.
Солод – це головний матеріал при виробництві пива. Його запахом, кольором і смаком визначається тип пива. З ячмінного солоду виготовляють сорти пива найкращих показників якості. Його цінні поживні якості позитивно впливають на організм. Екстракт солоду багатий мікроелементами і розчинними речовинами, що містяться в зернових культурах. Солод містить магній, фосфор, кальцій, марганець, вітаміни групи В і Є. Цей цінний продукт з високим вмістом білка.
При захворюваннях шлунково-кишкового тракту корисний ячмінний солод. Ячмінні зерна містять нерозчинну клітковину, що стимулює роботу кишечника.
При анеміях і виснаженнях рекомендується житній солод. Це енергетичне високоефективне харчування, що володіє загальнозміцнюючою, відновлюючою дією. Також надає неоціненну користь у післяопераційний період. Його ще вживають для нарощування м'язової маси. Це досить цінний діабетичний продукт. Адже він містить в складі речовини, що сприяють стабілізації рівня цукру в організмі.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору