Триполіфосфат

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Київ показати карту
05.03.2017
Дата розміщення:
243
Кількість переглядів:
114480
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Компанія Вианокс - одна з лідерів на ринку харчових інгредієнтів України, пропонує широкий асортимент високоякісних і добре розчинних харчових фосфатів! Представляємо Вашій увазі триполіфосфат натрію (трифосфат, E451, Sodium triphosphates) .
Більш ефективно використовувати триполіфосфат натрію в комплексній суміші разом з іншими фосфатами (з варіантами таких сумішей можна ознайомитися на нашому сайті, або подзвонивши нам і наші фахівці із задоволенням проконсультують Вас). Нами розроблений і ряд стабілізаційних комплексних, наповнюють і емульгуючих сумішей для виробництва різноманітних м'ясних продуктів. Ці препарати теж засновані на фосфатах, а також каррагинанах, гуарової камеді, камеді тари, камеді ріжкового дерева, ксантанової камеді, кмц (карбоксиметил целюлоза), емульгатори, харчових волокнах, альгинатах, цитратах, ГДЛ (глюконо-дельта лактоне) та інших компонентах.
Вся продукція супроводжується технологічною підтримкою наших фахівців і всіма дозвільними документами. А завдяки тому, що ми намагаємося всі інгредієнти для наших стабілізаційних систем закуповувати безпосередньо на заводах - виробниках, наші ціни цілком демократичні!
Зателефонуйте нам і наші фахівці допоможуть підібрати з нашого асортименту продукт, максимально відповідний для Вас!

Наші контакти: WWW.vianoks.com.ua, e-mail: vianoks@ukr.net, тел. (097) 270-70-56
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
+380 97
+380 97 2707056
показати

Контактна особа Краснюк Андрей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 14.11.2015

Відправлення повідомлення
Вгору