продам чуфу (земляний мигдаль, тигровий горіх)

250,00 грн./кг
≈ 8,75 EUR/кг
≈ 9,29 USD/кг
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Харківська область, Чугуївський район показати карту
Доставка: Доставка поштою
03.02.2017
Дата розміщення:
126
Кількість переглядів:
154297
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Продам земляний мигдаль (тигровий горіх, чуфа) урожай 2016 р., органічний перший урожай на ділянці чорнозему в Харківській обл. без застосування хімії і добрив. Можемо запропонувати трохи дорожче добірний великий посадковий (300 грн/кг) з красивою серцевиною білого кольору як у кокоса, у якого сила росту і схожість максимальні і звичайний, без самого дрібного, трохи дешевше (250 грн/кг).
На собі відчули позитивний вплив сушених горішків на шлунково-кишковий тракт. Їх дуже люблять діти, вони при розжовування схожі на жуйку з солодкуватою серцевиною.
Діабетики 2-го роду використовують чуфу для перекусів і гасіння відчуття голоду через 2-3 години після їжі (різкий спад рівня цукру на глюкотесте) замість лісового горіха або арахісу, який відноситься до бобових і небажаний.
Після півгодинної смаження чуфи і кавомолки отримуємо порошок і робимо кавового типу напій. Аромат розмолотої чуфи більш виражений, ніж у кави або какао. З додаванням молока маємо замінник кави з молоком без кофеїну і можна заощадити на каву без кофеїну, кому це необхідно.
Вирощуючи чуфу ми перестали купувати нутеллу, ми її тепер робимо самі і діти чудово її їдять замість шоколадних цукерок, які недешеві.
Спасибі, що відвідали цю сторінку.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти
380|96|6
380|96|6280416
показати

Контактна особа Оля
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 18.10.2016

Відправлення повідомлення
Вгору