Відправлення повідомлення власнику
Редька олійна
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Редька олійна

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Насіння овочів
22-12-16
Переглядів: 77
№ 143061
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Редька олійна - Однорічна рослина.
Зелене добриво, кормова і медоносна культура. Незамінна на важких глинистих грунтах. Цінується за здатність швидко (майже як гірчиця біла) відростати і нарощувати відносно велику масу в холодний період. Коренева система рослини настільки сильна і так глибоко входить у ґрунт, що може піднімати всі потрібні для її росту компоненти, сильно розпушуючи і збагачуючи верхні шари. Добре переносить пізній посів.
Сіють з квітня і до середини вересня, але при сівбі після 10 серпня (на Півдні 20-го) ґрунтозахисні та фітосанітарні якості сидерат виконує, але удобрює погано, зеленої маси наростає мало. Найбільші врожаї одержують при сівбі в квітні. На зелене добриво і на корм сіють з шириною міжрядь 15 см При сівбі вручну вроссыпь або після 10-го (20-го) серпня. Глибина 3-4 см Після сівби в грунт накочують. На насіння і для медозбору сіють з шириною міжрядь 30-45 см. Можна висівати в суміші з викою ярою в якості опори.
Зелене добриво. Після розкладання в ґрунті біомаса редьки олійної стає легкозасвоюваним добривом, а грунт поповнюється органікою, гумусом. Редька значно поступається бобовим сидератам за вмістом азоту та трохи поступається іншим крестоцветным своїми удобрювальні якостями. Але має інші переваги: добре пристосовується до будь-яких кліматичних умов, швидко зростає на холоді, посухостійка, пригнічує нематоди.Ефективно поглинає поживні елементи не тільки з поверхневого шару ґрунтів, запобігаючи їх вымываниевглубь, а і з глибоких шарів, повертаючи поживні елементи у верхні. Добре розпушує, структурує, дренує як оброблюваний, так і
глибокі шари грунту, підвищує їх повітро - і вологоємність. Це одна з кращих культур для захисту ґрунтів від водної та вітрової ерозії восени і навесні, а якщо її не скошувати, то і взимку. Затримує сніг, сприяє меншому промерзання ґрунтів, тобто більшому накопиченню вологи. При сівбі в окультурені грунту ефективно пригнічує розвиток бур'янів. Як сидерата частіше вирощують після ранніх овочевих і озимих та ранніх ярих зернових, зрізуючи до зими. Сіють і навесні, зрізуючи під озимі, або під інші сидерати. Підсівають в розріджені посіви багаторічних трав на останньому році вегетації.
Вимагає більш пов'язаних поживних і окультурених грунтів, ніж злакові і більшість бобових, але серед хрестоцвітних сидератів найменш вимоглива. Росте на живильних суглинних і супіщаних ґрунтах, осушених та окультурених торфовищах (слабо кислих, але не кислих). На дерново-підзолистих обов'язково вимагає добрива. Хороший сидерат для відносно важких слабокислих ґрунтів.
Вологість. Вологолюбна навіть більшою мірою, ніж гірчиця біла.
Температура. Холодостійка, але в меншій мірі, ніж гірчиця біла.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору