→ → → → → Насіннєве господарство реалізує насіння озимої пшениці с/еліта
Відправлення повідомлення власнику
Насіннєве господарство реалізує насіння озимої пшениці с/еліта
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Насіннєве господарство реалізує насіння озимої пшениці с/еліта

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Насіння зернових культур
25-08-16
Переглядів: 24
№ 149110
Розташування: Україна, Полтавська область, Полтавський район, Полтава показати на мапі
Насіннєве господарство реалізує насіння озимої пшениці урожаю 2016 року. Сорти Наснага, Смуглянка с/еліта. Насіння має сертифікат, не протруєне, запаковане в мішки по 50 кг. Нові перспективні сорти. Склад знаходиться в місті Полтава.
Озима пшениця м’яка Смуглянка
У Реєстрі сортів рослин України з 2004 р. Рекомендований для вирощування у Степу, Лісостепу та на  Поліссі.
Господарські та біологічні характеристики:
 * Високоврожайний, фактичний генетичний потенціал     продуктивності               100–115 ц/га
* Середньоранній
* Зимостійкість вищесередня
* Посухостійкість висока (7–9 балів)
* Високостійкий до вилягання (9 балів)
* Високостійкий до обсипання (7–9 балів) та проростання зерна  в колосі
*    Високостійкий проти ураження борошнистою росою та бурою листковою іржею
Якість зерна. Вміст білка 13,0–14,4%, сирої клейковини – 28,9–35,8 %, сила борошна 328–343 о.а., об’єм хліба 1000–1100 см3. Борошномельні та хлібопекарські властивості добрі й відмінні.  Сильна пшениця.
Апробаційні ознаки. Різновидність еритроспермум. Колос циліндричний, середньої довжини та щільності. Колоскова луска середня, овальна, зубець короткий, загострений, плече  округле, середнє.  Кіль тупий, сильно виявлений. Ості середні, по всій довжині колоса. Зернівка велика, яйцеподібна, червона, з неглибокою  борозенкою.
Агротехнічні вимоги. Сорт високоінтенсивного типу. Технологія вирощування – загальноприйнята для сортів високоінтенсивного типу. Сіяти у другій половині оптимальних строків по кращих попередниках.Норма висіву 4,0–6,0 млн. схожих насінин на 1 га залежно від зони та вологозабезпечення. Сорт потребує, добре реагує і витримує високі фони мінерального живлення, формуючи на них великі врожаї. Для одержання високих урожаїв необхідний захист від хвороб та шкідників.
Озима пшениця м’яка Наснага
НОВИНКА
Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут — Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення.  Дуже перспективний сорт , високоінтенсивного типу. Рік внесення до Державного реєстру сортів 2015.
Господарські та біологічні характеристики:
* сорт короткостебловий високоінтенсивного типу степової екології ;
* середня врожайність за роки випробування у конкурсних сортовипробуваннях в інституті  склала 8,1-8,7 т/га, що перевищує показники сорту стандарта Куяльник на 0,4-0,6 т/га. В держсортовипробуванні перевищив національний стандарт на 0,2-0,6 т/га 93,8-13,6%) з максимальною врожайністю 10,0т/га. Генетичний потенціал сорту 11,0-12,0 т/га.
* середньоранній вегетаційний період  276-282 діб;
* морозо- і зимостійкість висока,
* посухо- та спеко стійкість висока;
* короткостебловий (висота рослини 90-95 см)  з міцною соломиною, що зумовлює високу стійкість до вилягання. Сорт стійкий до висипання та проростання зерна в колосі;
* сорт витривалий до ураження основними грибними захворюваннями: стійкість до бурої іржі (5-6 балів), жовтої іржі (7-8 балів) борошнистої роси (3-4 бали) піренофорозу (4-5 балів) та фузаріозу колоса (6-7 балів).
Якість зерна: сорт належить до сильних сортів пшениці «Сила» борошна 430-450 о.а., вміст білка в зерні 1404%, клейковини 28,3-30,2%. Загальна оцінка хліба — 5,0 балів.
Апробаційні ознаки: різновидність еритроспермум. Колос веретеноподібний, не опушений, середніх розмірів (8-9 см) та щільність  (201-21 членик колосового стрижня на 10 см його довжини). Ості білі, прямі трохи розходяться в сторони середньої довжини і грубості. Плече середньої ширини,  пряме або трохи підняте на лусках у верхній частині колосу. Зернівка червона, коротка овальна, добре виповнена (маса 1000 зерен 37-39г). Сорт схильний до формування зерен в 3-4 квітках колосків, тому зерно трохи не вирівняне за розміром. Чубчик середньої ширини, опушення коротке.
Агротехнічні вимоги: сорт рекомендується для вирощування як за інтенсивною, так і за звичайною технологіями. Для реалізації високого генетичного потенціалу врожайності сорт бажано розміщувати по кращих попередниках в оптимальні, або дещо пізніші строки сівби.

 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору