Відправлення повідомлення власнику
Віка вівсяна суміш
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Віка вівсяна суміш

10,00 грн./шт.
≈ 0,33 EUR/шт.
≈ 0,35 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
31-12-16
Переглядів: 52
№ 151676
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Віка вівсяна суміш
У роздріб від 5 кг. - 13 грн. за кг.
Віка вівсяна суміш (70%/30%) - однорічні бобово-злакові рослини, що володіють відмінними якостями при використанні у вигляді зеленого добрива, як фітосанітарних культур і віки, як медоносну рослини.
Сидерат з бобової і злакової культури збагачує грунт азотом, фосфором і калієм, перешкоджає вимивання гумусу, добре розпушує і структурує землю. Рослини не вимогливі до грунту, добре переносять посуху, затінення, холод (витримують заморозки до 5-7 °C) Відмінний попередник для культур, яким потрібно багато азоту (картопля, капуста, морква, буряк, цибуля). Відновлює і лікує виснажений ґрунт. Вико-вівсяна суміш незамінна для невеликих городніх ділянок з порушеним сівозміною і правил чергування культур, замінює 50 кг гною 20 м2. Пригнічує розвиток нематоди в грунті, ефективно заглушає і витісняє бур'яни, відмінно підходить для мульчування грунту і захисту культурних рослин від шкідників. За рахунок рясної зеленої маси суміші з одиниці площі дають значно більший збір поживних речовин, ніж злаки і бобові окремо.
Вико-вівсяну суміш можна сіяти навесні, влітку і на початку осені після збирання врожаю. Висівають суцільним рядовим способом. Глибина загортання насіння 2-5 см (відстань між рядками 7-12 см) Сходи з'являються на 4-6 день. Особливого догляду в період вегетації не потрібно, так як вико-вівсяна суміш заглушає бур'яни. Оптимальний час вирощування 30-40 днів, підросли рослини (зелену масу скошують і закладають в грунт. Закладення проводять на глибину 5-7 див Цю операцію можна повторити 2-3 рази за сезон.
Кращі строки збирання вико-вівсяної суміші на сіно — початок утворення бобів. Скошування на зелений корм і підбурювання вікі рекомендується починати з початку цвітіння. На силос збирають при масовому утворенні бобів. На насіння віка прибирають роздільним способом при побурінні і дозрівання бобів нижньої і середньої частини рослин.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору