Відправлення повідомлення власнику
Буркун білий
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Буркун білий

60,00 грн./шт.
≈ 2,02 EUR/шт.
≈ 2,15 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
07-01-17
Переглядів: 366
№ 126155
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Буркун білий
У роздріб від 5 кг - 65 грн. за кг.
Насіння з відмінною схожістю і очищенням. Доставка будь-яких обсягів по Україні прямо до замовника не дорого!
Білий буркун рослина дворічна. Стебло прямостояче, заввишки до 2 м. Листки трійчасті, листочки ланцетні, по краю зубчасті. Квітки білі, зібрані в гроновидні суцвіття довжиною 10-16 див. Корінь – стрижневий до 2 м йде в грунт. Плід – яйцеподібний бобик довжиною 3-3.5 мм. Насіння дрібні, жовто-зелені або жовті, зберігають схожість до 10 років і більше.
Медопродуктивність від 160 до 600 кг/га В середньому 500 кг/га, до 400 кг/га в Бурятії, 170 кг/га для Кемеровської області. Мед з буркуну білого або кремового кольору, вищої якості з приємним ароматом.
Склад меду: Фруктоза: 67.48-82.84%
Терміни цвітіння: Початок цвітіння в останній декаді червня і до початку вересня (по Башкирії). Тривалість цвітіння до 50 днів, в окремих випадках цвіте до глибокої осені.
У перший рік життя на кореневій шийці закладає по дві - три бруньки на глибині 0.5-10 см від поверхні. На другий рік відростає з бруньок відновлення, після дозрівання насіння завершується його цикл розвитку. У перший рік легко заглушається бур'янами. Буркун світлолюбна рослина, яка в перший рік життя погано переносить затінення. Проростає при температурі +2..+3С. Морозо - і зимостійкий, переносить навесні заморозки до -5С. У перший рік життя чутливий до посухи, на другий – посухостійкий за рахунок потужної кореневої системи. Буркун не вимогливий до грунту, може рости на чорноземах, суглинних, підзолистих, карбонатних, засолених піщаних грунтах. Негативно ставиться до кислому грунті.
Оптимальна закладення насіння буркуну 0.5-2.5 см (на важких ґрунтах не глибоко закладають, на легких – глибше), дуже важливо уникнути висушення грунту. Насіння буркуну покриті твердою оболонкою, тому їм потрібна скарифікація (завдати подряпини, щоб насіння почали набухати). Скарифікацію в домашніх умовах можна виробляти наждачним папером ручним способом, або в бетономішалці з наклеєною на стінках наждачним папером. Схожість насіння досягне після обробки до 90%. За 10-15 днів перед посівом насіння заносяться в тепле приміщення, просушуються і обігріваються. Буркун можна вводити в будь сівозміну. Його підсівають до озимого жита, ярої пшениці, не бажано до вівса і ячменю, які його пригнічують. Хороший результат дає посів буркуну в міжряддя шириною 30 см до вівса. Хороший результат дає підсівши до просо. Більш дружні сходи буркун дає при позднеосеннем посіві. Але не можна, щоб буркун проріс перед зимою. Навесні треба сіяти рано, т. к. насіння вимогливі до вологи. Норми висіву 14-20 кг на гектар при рядовому і 6-8 кг/га при широкорядному посівах. При скошуванні буркуну в перший рік життя залишають 20-22 см стерню, це оптимально для подальшого розвитку рослини.
Білий буркун містить кумарин – ароматична речовина.
На сіно буркун скошують до цвітіння, інакше він надмірно збагатиться кумарином, так і стебла його загрубеют, дерев'янистими стануть. В прокосах його тільки пров'ялюють, досушка йде в валках і невеликих копні. У перший рік життя буркун скошують на висоті 10, а на другий рік – 20 сантиметрів від землі: треба залишити на стеблі два-три міжвузля, щоб рослина вигнало густу надземну масу для повторного укосу. Цікаво, що на полях буркун може з'явитися як бур'ян і років через п'ять після висіву. Розгадка криється в особливості його насіння: частина з них твердокам'яні, з тривалим терміном проростання. А взагалі-то схожість насіння зберігається 70 років! Ось і виходить – коли в поле про доннике і згадки немає, він раптом з'являється, до досади хлібороба.
Чудове рослина буркун! Жодне бджолине угіддя не обходиться без розливу його квіток. Адже на гектарі посіву їх в цілому майже 2 мільярди, тому і нектаропродуктивність білого буркуну велика: 300 кілограмів меду з гектара. Все літо беруть з нього взяток бджоли, помітно обтяжують вулика світлим запашним медом. А восени буркун цвіте вдруге, і крилаті трудівниці знову з ним не розлучаються аж до жовтня.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору