Відправлення повідомлення власнику
Еспарцет
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Еспарцет

12,00 грн./кг
≈ 0,43 EUR/кг
≈ 0,46 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
04-08-16
Переглядів: 11
№ 144557
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Харківська область, Харків, Харків показати на мапі
Еспарцет
Одним з потужних і головних факторів стабілізації виробництва сільського господарства може виступити розширення посівних площ бобових багаторічних трав. Найбільш цінна кормова культура і джерело високоякісного кормового білка можна назвати трава еспарцет. За останній час дуже сильно скоротилося поголів'я худоби, тому знижено виробництво і внесення органіки, крім того, значно скоротилися посівні площі багаторічних бобових трав.
На внутрішньому ринку великим попитом користуються насіння еспарцету. Стає прибутковою діяльністю насінництва цієї культури. Рентабельність виробництва при врожайності еспарцету в 2,6-3,1 ц/га становить близько 150-300 %. Якщо відновлювати посіви еспарцету, господарства здатні відродити тваринництво. З допомогою відродження травосеяния покращиться не тільки кормообеспечение, але і підвищиться фітомеліоративне і агротехнічне стан грунтів.
Трава еспарцет серед всіх бобових культур відноситься до найбільш потужним азотфиксаторам. Еспарцет здатний накопичувати на 1 гектар понад 250 кг легкодоступного азоту, навіть до 400 кг при сприятливих умовах зволоження.
Еспарцет дуже широко використовується в ґрунтозахисних цілях як сидерат. Для нього попередниками можуть бути самі різні культури. Еспарцет розміщують у кормових сівозмінах після кормових коренеплодів та зернових культур. Він дає можливість збагатити грунт органічними речовинами, фосфором і азотом.
Не вимогливий до грунтів, відмінно здатний рости на піщаних і щебенистих ґрунтах, але кращими для негоявляются чорноземи і грунту, які багаті на вапно. Близького стояння грунтових вод еспарцет не виносить. Скошують сидерат еспарцет під час його цвітіння, після чого він ретельно подрібнюється і закладається в грунт.
Еспарцет — дуже цінна кормова і меліоративна культура. В окремі сприятливі роки еспарцет показував досить високу врожайність і вона досягала 320 ц/га зеленої маси, тобто сухої речовини — 62 ц/га Вміст поживних речовин у надземній масі еспарцету становить: сухої речовини — 19-22 %, перетравного протеїну — 3,2-3,4 %. 100 кг сіна еспарцету в середньому містить: перетравного протеїну — 8,6 кг, жиру — 2,2 кг, клітковини — 28,1 кг, безазотними екстрактивних речовин — 36,7 кг, 1 кг кальцію, фосфору — 0,24 кг
Еспарцет — відмінний медонос. З еспарцету бджолині сім'ї збирають 3-6 кг меду за 1 день. Пилкової і нектарний збір з цього чудового рослини сприяє посиленню бджолосімей. Бджоли дуже часто воліють квітки еспарцету квітучим рослинам синця, суріпиці, буркуну. Медопродуктивність посівів еспарцету — 60-110 кг/га.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Валентина
Організація: Валентина
Телефон:
+380 95 6740035
+380 68 4866044
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору