Відправлення повідомлення власнику
Козлятник дальновосточный
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Козлятник дальновосточный

40,00 грн./кг
≈ 1,35 EUR/кг
≈ 1,43 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-01-17
Переглядів: 466
№ 126491
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Козлятник дальновосточный
У роздріб від 5 кг - 65 грн. за кг.
Насіння з відмінною схожістю і очищенням. Доставка будь-яких обсягів по Україні прямо до замовника не дорого!
Багаторічник. Стебло високе, до 50 см заввишки, звивистий, гіллястий, коротко-шорстко-пухнастий. Прилистки широко-яйцевидні, 1-1.5 см завдовжки, тупі. Листя непарно-пір'ясте, 7-24 см завдовжки, з 5-6 парами великих листочків, видовжено - або ланцетно-яйцевидних, 2.5—8.5 см завдовжки і 1.2—4.8 см шириною, загострених, голих, з укороченими (0.5—1 мм) черешочками. Квітки численні з квітконіжками майже рівними чашечках в рідкісних кистях, з видовженими пазушними квітконосами, 10-15 см завдовжки, перевищують листки. Квітконоси, квітконіжки, чашечки і боби покриті прямими, короткими залозистими волосками. Приквітки лінійні, вкриті довгими білими волосками, гострі, рівні цветоножкам. Чашечка 4 мм завдовжки і 2-2.5 мм завширшки, з шилоподібними, витонченими, коротше трубки зубцями. Віночок яскравий, блакитно-фіолетовий; прапор довгасто-обратнояйцевидный, 1-1.5 см завдовжки, тупий; крила 1 см завдовжки, з довгастими вушками біля основи; човник дорівнює крил, тупа. Боби на ніжці, 2-4.5 см завдовжки і 3 мм завширшки, відтягнуто-загострені, нахилені, майже повислі. Насіння ниркоподібні, 3-4 мм завдовжки і 1.5 мм шириною, світло-коричневі, гладкі, матові. Цвіте в травні ― червні.
багаторічна трав'яниста рослина висотою до 90 см, з стрижневим коренем. Стебла прямі, гіллясті, густо вкриті листям довжиною до 20 див Квітки голубі або світло-фіолетові, зібрані в пазухах листків в густі кисті довжиною до 25 див Плоди — багатонасінні боби. Цвіте у червні-серпні, плоди дозрівають у серпні-вересні.
Поширення: росте на луках, по узліссях лісів, у заростях чагарників, по берегах річок і струмків.
Використовувана частина: з лікувальною метою використовують траву і насіння. Рослина містить сапоніни, алкалоїди та інші азотовмісні сполуки. У коренях виявлено сапоніни, у траві — вуглеводи, алкалоїди, вазицинон, пеганін і інші азотовмісні сполуки, пипеколиновая кислота, дубильні речовини, флавоноїди, вітаміни С, каротин, фенолкарбонові кислоти, галегін, танін, гіркі речовини. У квітках містяться флавоноїди, в насінні — сахароза, стахиоза, стероїди, сапоніни, алкалоїди та інші азотовмісні сполуки, жирне масло, пальмітинова, стеаринова, лінолева, ліноленова кислоти.
Збір і заготівля: траву збирають у фазі цвітіння, плоди по мірі дозрівання.
Звертайтеся за номером телефону 097-490-82-71, 067-774-86-27, 096-00-41-346, 099-521-55-45
Телефонуйте, завжди відповімо!!!
 
Козлятник – трава бобової культури, врожайність якої досягає 70-80 т. Він може рости на одному місці до 20 років. Є 2 види цієї рослини: лорийский і північнокавказький. Козлятник – трава морозостійка, добре переносить холодні зими і прохолодні весни. Завдяки сильно розвиненій кореневій системі, його посіви можна використовувати на схилових місцевостях, як засіб боротьби з грунтовою ерозією. ― Читайте детальніше на FB.ru: http://fb.ru/article/83168/kozlyatnik-trava-opisanie-rasteniya
Козлятник – трава бобової культури, врожайність якої досягає 70-80 т. Він може рости на одному місці до 20 років. Є 2 види цієї рослини: лорийский і північнокавказький. Козлятник – трава морозостійка, добре переносить холодні зими і прохолодні весни. Завдяки сильно розвиненій кореневій системі, його посіви можна використовувати на схилових місцевостях, як засіб боротьби з грунтовою ерозією. козлятник трава козлятник Східний Козлятник східний має в своєму складі активні речовини, які стимулюють молочну секрецію, збуджують симпатико-адреналінову систему і посилюють процеси кровообігу. Козлятник – відмінний медонос, який за час цвітіння відвідують бджоли, внаслідок чого дана культура відзначена стабільним урожаєм насіння. Козлятник лікарський східний за своїм медоносности і нектаропродуктивності прирівнюється до эспарцету. Невелика перспектива для поширення козлятника представлена в районах достатньої вологості, де за один рік випадає не менше 500 мм опадів. Козлятник східний є багаторічним трав'янистим рослиною. По кореневій системі він належить до рослин з стрижневим коренем, який утворює кореневі нащадки. У перші роки життя розвиток козлятника відбувається порівняно повільно, виробляє не більше одного укосу в 4 тонни сіна, причому його не рекомендують скошувати у перший рік життя, якщо до закінчення вегетації рослина має висоту не більше 20 див. Козлятник ― трава, дає найбільш ранній весняний корм, коли люцерна і конюшина лише починають інтенсивно рости. Ця культура є незамінною для людини завдяки здатності до тривалої вегетації, використанню травостоїв до кінця осені, великої енергії утворення пагонів. ― Читайте детальніше на FB.ru: http://fb.ru/article/83168/kozlyatnik-trava-opisanie-rasteniya
Козлятник – трава бобової культури, врожайність якої досягає 70-80 т. Він може рости на одному місці до 20 років. Є 2 види цієї рослини: лорийский і північнокавказький. Козлятник – трава морозостійка, добре переносить холодні зими і прохолодні весни. Завдяки сильно розвиненій кореневій системі, його посіви можна використовувати на схилових місцевостях, як засіб боротьби з грунтовою ерозією. козлятник трава козлятник Східний Козлятник східний має в своєму складі активні речовини, які стимулюють молочну секрецію, збуджують симпатико-адреналінову систему і посилюють процеси кровообігу. Козлятник – відмінний медонос, який за час цвітіння відвідують бджоли, внаслідок чого дана культура відзначена стабільним урожаєм насіння. Козлятник лікарський східний за своїм медоносности і нектаропродуктивності прирівнюється до эспарцету. Невелика перспектива для поширення козлятника представлена в районах достатньої вологості, де за один рік випадає не менше 500 мм опадів. Козлятник східний є багаторічним трав'янистим рослиною. По кореневій системі він належить до рослин з стрижневим коренем, який утворює кореневі нащадки. У перші роки життя розвиток козлятника відбувається порівняно повільно, виробляє не більше одного укосу в 4 тонни сіна, причому його не рекомендують скошувати у перший рік життя, якщо до закінчення вегетації рослина має висоту не більше 20 див. Козлятник ― трава, дає найбільш ранній весняний корм, коли люцерна і конюшина лише починають інтенсивно рости. Ця культура є незамінною для людини завдяки здатності до тривалої вегетації, використанню травостоїв до кінця осені, великої енергії утворення пагонів.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору