Відправлення повідомлення власнику
Люцерна Надія
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Люцерна Надія

55,00 грн./шт.
≈ 1,85 EUR/шт.
≈ 1,97 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
07-01-17
Переглядів: 432
№ 126114
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Люцерна Надія
У роздріб від 5 кг - 60 грн. за кг.
Висівати люцерну можна починати ранньої весни і до осені.
Люцерна Надія є багаторічним холодоустойчивым рослиною. Вона володіє розвиненою кореневою системою і в періоди, коли грунт стає пересушеним, може вбирати вологу з грунту, розташованої на великій глибині. Це одне з найголовніших якостей даного рослини, оскільки вона здатна добре витримувати як спеку, так і періоди з пониженою температурою.
Люцерна Надія володіє приємним фіолетовим кольором, суцвіття дрібні. Росте як на глиноземних грунтах, так і глиняних грунтах з невисоким вмістом піску.
Даний вид рослин відмінно підходить для заготівлі в якості кормів для худоби. Саме тому її у великій кількості використовують на фермах і угіддях.
З невеликої кількості насіння, які потрібні для посіву, виходить досить велика кількість трави, яка згодом викошує в осінньо-зимовий період. Посів проводять рано навесні. Навіть у ті часи, коли морози ще не пройшли, і погода є нестійкою.
Високий вміст білка дозволяє вважати даний вид рослин одним з найбільш затребуваних. При цьому легка засвоюваність дозволяє не піклуватися про використання додаткових прикормів для худоби в зимовий час.
Під час росту люцерни Надія на полях також можливий випас тварин. Це забезпечить високу якість харчування худоби, а відповідно отримання в результаті таких же якісних продуктів харчування.
Кущ високорослий (56-97 см), прямостояче, облистяність 37-46%, листя середньої величини, широколанцетні, зі слабким опушенням.
маса 1000 насінин 2,1-2,2 гр. Від початку весняного відростання до повної стиглості насіння 118-125 днів.
Стійкість до поляганию висока, зимостійкість висока: 96-98%, слабо уражується хворобами і шкідниками. За роки випробування урожай зеленої маси становив 725-760 ц/га, насіння 7,0-9.0 ц/га.
Сорт сенокосного використання. Дня всіх кліматичних зон.
Люцерна - Дає високобілковий, багатий вітамінами і мінеральними солями корм. В сіні міститься до 21,9 % протеїну,. 1,49 % кальцію, 0,24 % фосфору і 0,18 % сірки. Виняткове значення люцерна має в бавовняних сівозмінах. Посіви її запобігають вторинне засолення ґрунту на зрошуваних землях, а також знижують ураження бавовнику таким захворюванням, як вилт, що призводить до різкого зниження врожаю і його якості.
Корінь стрижневий з сильно розвиненими бічними корінням.. В перший рік життя коріння проникають на глибину 2 - 3 м, а в наступні - на 5 м і більше. У багаторічних видів верхня частина кореня, звана коронкою, має бруньки, з яких розвиваються нові стебла.
Стебло прямої, гіллясте з 10 - 20 міжвузлями, висотою 80 - см і більше. Листя складні, трійчасті. Суцвіття - кисть з 12 - 16 яскраво забарвлених квіток, розташованих на верхівках стебел і бічних гілок.
Люцерна теплолюбна і світлолюбна культура, але разом з тим володіє високою морозостійкістю. Насіння починає проростати при температурі 5 - 6°С. Сходи витримують заморозки до - 6°С. Відростання навесні починається при температурі 7 - 9°С. Після посіву поле накочують, а при появі грунтової кірки її руйнують ротаційними мотиками. Покривна культура повинна бути прибрана своєчасно. Її скошують на висоті 20 см від поверхні грунту.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору