Відправлення повідомлення власнику
Суданка Голубовська
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Суданка Голубовська

8,00 грн./шт.
≈ 0,27 EUR/шт.
≈ 0,29 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-01-17
Переглядів: 78
№ 149478
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Суданка Голубовська
У роздріб від 5 кг. - 9 грн. за кг.
Зелене добриво, кормова і продовольча культура.
Цінується за надзвичайно високу посухостійкість і пристосовність до грунтових умов, атак ж за потужну мочковатую кореневу систему, яка сприяє поліпшенню структури грунту. Використовується в якості пожнивной культури, а також у змішаних посівах (з чиною, соєю, викою, соняшником та ін)

Зелене добриво. При сприятливих умовах можна отримувати зеленої маси понад 800ц/га. Сорго виносить багато поживних речовин з ґрунту, тому його не можна вважати хорошим попередником для наступних за ним культур. Однак при вирощуванні сорго в суміші з однорічними бобовими рослинами, а також при внесенні добрив воно може бути непоганим попередником. Сорго можна висівати як пожнивную культуру в зайнятих і кулісних парах.

Є хорошим кормом для худоби, особливо для свиней. За поживністю зерно сорго може бути прирівняне до зерна хлібних злаків (вміст сирого протеїну понад 5%), але містить багато таніну. Для кормових цілей сорго вирощують не тільки на зерно, але і на сіно, зелений корм і силос. Сіно сорго відрізняється високою поживністю, в ньому міститься 7,17% протеїну. Легко силосуется. Силос з нього за поживністю не поступається силосу з кукурудзи. За кількістю цукрів ця культура перевершує кукурудзу і соняшник.

До вологи Суданка невимоглива. Володіючи потужною кореневою системою, воно під час посухи в достатній мірі забезпечує себе водою із глибоких горизонтів ґрунту. Висока посухостійкість Суданки пояснюється не тільки наявністю потужної кореневої системи, але і здатністю зупиняти зростання в період різкої нестачі вологи в ґрунті. До затоплення пристосоване слабо.

Суданка вимагає багато тепла. Насіння починає проростати при +10-1 2°С. Сходи при температурі нижче +11°С розвиваються дуже слабо, а при невеликих заморозках зазвичай гинуть. Найбільш сприятлива для росту і розвитку сорго температура +32-35°С.

Рослина короткого дня. Оптимальним періодом є 10-11 годин сонячного освітлення на добу. Зменшення світлового дня викликає подовження вегетаційного періоду. Багато різновиди суданки взагалі не зацвітають при недостатньому освітленні.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору