Відправлення повідомлення власнику
Суданка тонкостебельна "Білявка"
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Суданка тонкостебельна "Білявка"

9,00 грн./кг
≈ 0,30 EUR/кг
≈ 0,32 USD/кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
07-01-17
Переглядів: 500
№ 126124
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, П'ятихатки показати на мапі
Власник СФГ Зоряне
Суданка тонкостебельна "Білявка"
У роздріб від 5 кг. - 11 грн. за кг.
Насіння з відмінною схожістю і очищенням. Доставка будь-яких обсягів по Україні прямо до замовника не дорого!
Цінується за надзвичайно високу посухостійкість і пристосовність до грунтових умов, атак ж за потужну мочковатую кореневу систему, яка сприяє поліпшенню структури грунту. Використовується в якості пожнивной культури, а також у змішаних посівах (з чиною, соєю, викою, соняшником та ін)
Зелене добриво. При сприятливих умовах можна отримувати зеленої маси понад 800ц/га. Сорго виносить багато поживних речовин з ґрунту, тому його не можна вважати хорошим попередником для наступних за ним культур. Однак при вирощуванні сорго в суміші з однорічними бобовими рослинами, а також при внесенні добрив воно може бути непоганим попередником. Сорго можна висівати як пожнивную культуру в зайнятих і кулісних парах.
Добре розпушує, дренує, структурує грунт, полегшує її, підвищує повітро - і вологоємність. Ефективно знижує засмічення полів, охороняє їх від ерозії. Захищає землю від водної та вітрової ерозії.
Оздоровлює грунт. Покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і черв'яків, при розкладанні служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворюваності рослин і підвищення врожайності. Добре пригнічує розвиток бур'янів за рахунок активного відростання і кущіння.
Є хорошим кормом для худоби, особливо для свиней. За поживністю зерно сорго може бути прирівняне до зерна хлібних злаків (вміст сирого протеїну понад 5%), але містить багато таніну. Для кормових цілей сорго вирощують не тільки на зерно, але і на сіно, зелений корм і силос.Сіно сорго відрізняється високою поживністю, в ньому міститься 7,17% протеїну. Легко силосуется. Силос з нього за поживністю не поступається силосу з кукурудзи. За кількістю цукрів ця культура перевершує кукурудзу і соняшник.
Сорго невимоглива до грунтів. Ця культура може рости і давати гарні врожаї на легких піщаних, важких глинистих і навіть на засолених ґрунтах, але не переносить кислих грунтів. Витримує концентрацію солей до 0,6-0,8%.
До вологи Суданка невимоглива. Володіючи потужною кореневою системою, воно під час посухи в достатній мірі забезпечує себе водою із глибоких горизонтів ґрунту. Висока посухостійкість Суданки пояснюється не тільки наявністю потужної кореневої системи, але і здатністю зупиняти зростання в період різкої нестачі вологи в ґрунті. До затоплення пристосоване слабо.
Суданка вимагає багато тепла. Насіння починає проростати при +10-1 2°С. Сходи при температурі нижче +11°С розвиваються дуже слабо, а при невеликих заморозках зазвичай гинуть. Найбільш сприятлива для росту і розвитку сорго температура +32-35°С.
Доставка по Україні недорого будь-якими партіями !!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Олександр Олексійович
Організація: СФГ Зоряне
Телефон:
+380 67 774 8627
+380 97 490 8271
+380 96 004 1346
+380 95 904 0137
Факс: +380 73 082 2207
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору