Суданка тонкостебельна "Білявка"

11,00 грн./шт.
≈ 0,38 EUR/шт.
≈ 0,41 USD/шт.
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район показати карту
23.03.2017
Дата розміщення:
547
Кількість переглядів:
126124
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
У роздріб від 5 кг. - 11 грн. за кг.
Насіння з відмінною схожістю і очищенням. Доставка будь-яких обсягів по Україні прямо до замовника не дорого!
Цінується за надзвичайно високу посухостійкість і пристосовність до грунтових умов, атак ж за потужну мочковатую кореневу систему, яка сприяє поліпшенню структури грунту. Використовується в якості пожнивной культури, а також у змішаних посівах (з чиною, соєю, викою, соняшником та ін)
Зелене добриво. При сприятливих умовах можна отримувати зеленої маси понад 800ц/га. Сорго виносить багато поживних речовин з ґрунту, тому його не можна вважати хорошим попередником для наступних за ним культур. Однак при вирощуванні сорго в суміші з однорічними бобовими рослинами, а також при внесенні добрив воно може бути непоганим попередником. Сорго можна висівати як пожнивную культуру в зайнятих і кулісних парах.
Добре розпушує, дренує, структурує грунт, полегшує її, підвищує повітро - і вологоємність. Ефективно знижує засмічення полів, охороняє їх від ерозії. Захищає землю від водної та вітрової ерозії.
Оздоровлює грунт. Покращує умови життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і черв'яків, при розкладанні служить їм кормом. Це в свою чергу призводить до зменшення захворюваності рослин і підвищення врожайності. Добре пригнічує розвиток бур'янів за рахунок активного відростання і кущіння.
Є хорошим кормом для худоби, особливо для свиней. За поживністю зерно сорго може бути прирівняне до зерна хлібних злаків (вміст сирого протеїну понад 5%), але містить багато таніну. Для кормових цілей сорго вирощують не тільки на зерно, але і на сіно, зелений корм і силос.Сіно сорго відрізняється високою поживністю, в ньому міститься 7,17% протеїну. Легко силосуется. Силос з нього за поживністю не поступається силосу з кукурудзи. За кількістю цукрів ця культура перевершує кукурудзу і соняшник.
Сорго невимоглива до грунтів. Ця культура може рости і давати гарні врожаї на легких піщаних, важких глинистих і навіть на засолених ґрунтах, але не переносить кислих грунтів. Витримує концентрацію солей до 0,6-0,8%.
До вологи Суданка невимоглива. Володіючи потужною кореневою системою, воно під час посухи в достатній мірі забезпечує себе водою із глибоких горизонтів ґрунту. Висока посухостійкість Суданки пояснюється не тільки наявністю потужної кореневої системи, але і здатністю зупиняти зростання в період різкої нестачі вологи в ґрунті. До затоплення пристосоване слабо.
Суданка вимагає багато тепла. Насіння починає проростати при +10-1 2°С. Сходи при температурі нижче +11°С розвиваються дуже слабо, а при невеликих заморозках зазвичай гинуть. Найбільш сприятлива для росту і розвитку сорго температура +32-35°С.
Доставка по Україні недорого будь-якими партіями !!
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти СФГ Зоряне
+380 67
+380 67 774 8627
показати
+380 97
+380 97 490 8271
показати
+380 96
+380 96 004 1346
показати
+380 95
+380 95 904 0137
показати

Контактна особа Олександр Олексійович
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 18.04.2014

Відправлення повідомлення
Вгору