Розсада полуниці та суниці Розсада овочів Розсада квітів і трав
Відправлення повідомлення власнику
Касетна розсада суниці Розпродаж!!!
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Касетна розсада суниці Розпродаж!!!

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Розсада полуниці та суниці
29-08-16
Переглядів: 5733
№ 64810
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Гореничі показати на мапі
Фермерське господарство понад 7 років професійно займається вирощуванням якісного садивного матеріалу виключно суниці. Пропонує Вам касетну розсаду наступних сортів:

Альбіон - сорт безперервного плодоношення американської селекції. Потужні кущі з темно-блискучими листям і абсолютно не вилягають квітконосами, завдяки чому ягода дозріває не торкаючись землі.
Дуже посухостійкий Сорт. Морозостійкий. Ягода дуже велика, темно-червона, щільна, з траснпортабельності і смаку немає рівних.

Клер - один з найбільш ранніх сортів, урожайність якого перевищує 250 ц / га. Конічні ягоди однорідні, вага 23-30 р Кисло-солодкий гармонійний смак, з легким ароматом. Добре переносить тривалі транспортування. Не потребує особливих підгодівлі, не вимогливий до грунтів.

Джолі - новий італійський сорт високої продуктивності, який має середні терміни дозрівання. Конічні ягоди однорідного розміру (22-35 р). Соковита м'якоть десертного кисло-солодкого смаку з ледь вловимим ароматом. Хороша зимостійкість, стійкість до хвороб, переносимість не занадто тривалого зберігання.
Галя Чив - це сорт пізнього терміну дозрівання (липень). Середня вага ягоди 45г., сорт Галя Чив володіє більш високою цукристістю ягід і дуже високою врожайністю. Продовжує споживання ягід полуниці майже на весь липень місяць. Придатний для вирощування на важких грунтах. Рекомендуємо вирощування сорту на присадибних ділянках та в фермерських господарствах.

Вище перераховані сорти ягід зарекомендували себе як кращі в промисловому значенні на території України так і за кордоном.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору