Відправлення повідомлення власнику
Саджанці інжиру і граната
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанці інжиру і граната

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
10-09-15
Переглядів: 3511
№ 108724
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Вінницька область, Калинівський район, Сальник показати на мапі
Саджанці інжиру і граната


Пропонуємо наступні сорти інжиру 

ІНЖИР БРУНСВІК
Сорт інжиру Брунсвік дає врожай двічі на рік. Цей сорт самоплідний, високоврожайний, середньорослий, плоди мають хороші смакові характеристики. Плодів першого врожаю небагато, але вони великі масою 80-100 г, грушоподібної форми, асиметричні, мають світло-зелене забарвлення, на освітленій стороні світло-коричневе, що переходить у фіолетово-червоне. М'якоть рожева, при повному дозріванні – золотисто-коричнева, ніжна, дуже соковита, солодка, приємна на смак, з кислинкою. Плоди осіннього врожаю середні або великі, масою 50-70 г і більше, округло-грушоподібні, асиметричні з сильною потовщеною плодоніжкою. У періоді повного плодоношення насаджень середній урожай становить 50-60 кг з дерева.
ІНЖИР ФІНІКОВИЙ
Фініковий сорт інжиру самоплідний, приносить один врожай на рік. Рослини сильнорослі. Плодоношення сорту Фініковий починається вже з другого чи третього року. Урожайність дерева середня. Плоди цього сорту середнього розміру, мають овальну, округлу і трохи звужену біля основи грушоподібну форму. За час перебування на гілках вони добре підв’ялюються ще на деревах, і набувають приємного, цукристого і ароматного смаку. Якщо плоди інжиру сорту Фініковий підсушити, можна отримати сушений інжир, зовнішній вигляд якого нагадує красиве зображення плодів фініка. Саме тому цей сорт назвали Фініковим.
ІНЖИР КРИМСЬКИЙ МАГАРАЧСЬКИЙ
Сорт інжиру Кримський Магарачський відноситься до середньоспілих сортів і вирізняється високою врожайністю. Рослина дає два врожаї на рік: перший – у липні, другий – у вересні. Плоди першого врожаю великі, до 80 г, грушоподібні, з фіолетовою шкіркою. Плоди, що дозрівають у вересні, мають меншу масу (до 40 г) і світлішу  шкірку. Смакові якості плодів обох врожаїв високі.
ІНЖИР КРУПНОПЛІДНИЙ ЖОВТИЙ
Плодоносить два рази на рік. Плоди солодкі на смак. Після першого цвітіння плоди до 200 г, а після другого до 100 г. Можна вирощувати і надворі, і в квартирі. Витримує морози до -17С.

ГРАНАТ АК-ДОНА
Сорт виведений в Узбекистані. Плоди крупні, до 400 г, дозрівають з вересня по листопад. Шкірка середньої товщини, світла, кремових відтінків з помітним малиновим рум’янцем. Зерна солодкі на смак, з ледь помітною кислинкою, рожево-червоного кольору. До ґрунтів гранат сорту Ак-Дона невибагливий, але краще росте та плодоносить на багатих на органічні речовини суглинках з легким водопроникним підґрунтям. Переносить зниження температури до –17С.
ГРАНАТ ГЮЛЯША РОЖЕВА
Сорт виведений в Нікітському ботанічному саду.Гранат Гюлоша (Гюляша, Гюлейша) Рожева – дерево велике, розлоге. Крона напівкругла. Сорт середнього терміну дозрівання (перша-друга декада жовтня). Плоди середні і великі (середня маса плоду – 230 г, максимальна – 300 г), округлі, злегка овальні, з звуженою основою, рожеві або світло-червоні. Шкірка плоду тонка, рожево-кремова всередині. Зерна великі, темно-вишневі, солодко-кислі, з приємним ароматом. Насіння невелике.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Анатолій
Організація: ОСГ Дивосад Поділля
Телефон:
+380 98 8305625
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору