→ → → → → Саджанці черешні Валерій Чкалов відмінної якості, від виробника
Відправлення повідомлення власнику
Саджанці черешні Валерій Чкалов відмінної якості, від виробника
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанці черешні Валерій Чкалов відмінної якості, від виробника

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Саджанці плодових дерев
22-10-16
Переглядів: 1068
№ 72642
Розташування: Україна, Полтавська область, Машівський район, Вовча Балка показати на мапі
Власник Виктор Сад Саженцы Полтавщины
Підщепа: ВСЛ - 2 (карлик)

Опис сорту:

Виведений спільно Центральної генетичної лабораторії ім. І. в. Мічуріна (нині Всеросійський НДІ генетики і селекції плодових рослин) і Мелітопольської дослідної станції садівництва (нині Український НДІ зрошуваного садівництва). Автори: С. В. Жуков, М. Т. Оратівський. Включений в Державний реєстр з Північно-Кавказького регіону з 1974 р.
Дерево велике, що має з віком розкидисту, середньої густоти, добре облистнені крону. Штамб товстий, з сіро-коричневою, шорсткою корою. Скелетні гілки відходять під кутами 45-60°, з червонувато-коричневою корою. Пагони вигнуті, товщиною 5 мм, сіро-коричневі, з рідкісними сочевичками на корі. Вегетативні бруньки конусоподібні, 6,4 х 3,3 мм, коричневі. Листя 190 х 100 мм, від широкоовальних до оберненояйцеподібні, з двоякопильчатой зазубреність країв і різким переходом до верхівки; черешок 45 мм, з двома бобовидними, зеленувато-бурими залозками при основі листкової пластинки.
Плоди великі, масою 8-9 м, широкосердцевидные, із притупленою верхівкою, темно-червоні, майже чорно-червоні, сік інтенсивно темно-червоний. М'якоть темно-червона, з рожевими прожилками, полухрящеватая, соковита, містить сухих речовин – 13,5%, цукрів – 10,7%, вільних кислот – 0,6%, аскорбінової кислоти – 21,5 мг/100г сирої маси. Кісточка велика, масою 0,37 г, кремова, майже кругла, полуотделяющаяся від м'якоті. Плодоніжка 40-45 мм, міцно прикріплена до плоду, відокремлюється з виділенням соку. Сорт десертного призначення, також придатний для консервування.
Рослини вступають у плодоношення на 5 рік. Цвітіння і дозрівання (1 декада червня) ранні. Кращі сорти-запилювачі: Жабуле, Скороспілка, Червнева рання, Апрелька, Бігарро Бурлат. Характеризується підвищеними зимостійкістю і морозостійкістю: при -23,5°С максимальна підмерзання квіткових бруньок становить 70%. Коккомікозом уражається до 4 балів, не стійкий до сірої гнилі, до інших грибних хвороб проявляє відносну польову стійкість. Сорт показує хорошу потенційну продуктивність: у Криму середня продуктивність за 10 років плодоношення у віці 10-19 років склала 62 кг плодів з дерева, максимальна – 174 кг у віці 12 років. У Краснодарському краї продуктивність дерев у віці 10 років склала 24-32 кг з дерева.
Переваги: великі плоди раннього терміну дозрівання.

Всі саджанці вирощені в нашому власному розсаднику.Розплідник знаходиться в Полтавській області, Карлівський район, с. Вовча Балка.Саджанці викопуються невеликими партіями, з-за цього відсутня пересихання кореневої системи, і як наслідок – високий відсоток приживлюваності. Також звертаємо Вашу увагу на те, що дрібних і недоросших саджанців ми не відправляємо своїм клієнтам, тільки великі,товарні саджанці.
Якість і відмінну кореневу систему гарантуємо.
Працюємо накладеним платежем, а також по передоплаті на банківську карту Приват Банку: 5168 7553 2339 5455 Южанинов Віктор Миколайович.
Мінімальна сума замовлення 300 грн. Оплата за упаковку 15 грн.
Доставка Новою Поштою, Інтайм, Мистэкспресс по всій Україні!
Відправка саджанців здійснюється з початку жовтня 2016 р. по травень 2017 р. включно.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору