Відправлення повідомлення власнику
Саджанці і кісточки персика Зимостійкий (Канадський)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанці і кісточки персика Зимостійкий (Канадський)

7,00 грн./шт.
≈ 0,24 EUR/шт.
≈ 0,25 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
21-08-16
Переглядів: 147
№ 148808
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою
Розташування: Україна, Житомирська область, Романівський район, Миропіль показати на мапі
Саджанці і кісточки персика Зимостійкий (Канадський)
Пропоную Зимостійкий персик який плодоносить навіть у найбільш несприятливий рік (наприклад 2016 - фото цього року, останнім стаття в журналі Огородник). Кісточках (майбутнім сіянцям) передаються всі якості дорослого дерева, зацвісти може з першої весни після посадки, питання по телефону
Розмноження персика кісточками(насінням).


Посіяти кісточки на глибину 6-8 див, обов'язково в пухку і досить вологий ґрунт. Сіяти можна в жовтні-грудні так, щоб кісточки пройшли стратифікацію при низьких позитивних температурах(+4 - +5С) 100-120 днів. Зверху посів вкрити листям, бур'янами і т. д.
Обов'язково при посіві або закладці на стратифікацію в грунті або холодильнику вимочити кісточки три доби у воді. Досить набряклі кісточки тонуть у відрі з водою. Кісточки покласти в невелику ємність, залити водою до половини їх висоти в лежачому положенні. Якщо їх залити повністю, вони задихнуться і сходів не буде. Рівномірного змочування домагаються регулярним їх перемішуванням у воді, в ємності. Воду бажано міняти щодня. Укриття навесні (березень-квітень) з посіву зняти стежити, щоб грунт був постійно вологим при появі сходів(висоти 5-10 див),добре полити і можна з грудкою землі, обережно викопати і посадити на постійне місце або в шкілку на дорощування (знову добре полити).
Бажано грунт навколо саджанця замульчувати (перегноєм, торфом, листям і т. д.) шаром в 6-10 див.
При стратифікації кісточок в ємності в грунті або холодильнику, через 4 місяці більшість кісточок лопається, і звільняє насіння. Їх висівають. Не лопнули кісточки обережно розчавлюють в тисочках, затискуючи їх по ширині кісточок до легкого тріска. Можна розбити і ударом молотка, по ребру кісточки, але обережно, щоб не пошкодити пальці і насіння в кісточці. Не можна сіяти в грунт заселену дротяниками (дротяниками). Дротянки дуже люблять звільнилися від кісточки насіння і сходів не буде. Вихід. Землю перекопати на штик лопати і дуже ретельно вибрати дротяників, а краще посіяти на чистому від них місці. Якщо що-то з цих умов не дотримано, сходів можна взагалі не отримати або при сприятливих умовах тільки на наступний рік . Ні в якому разі не можна розбивати кісточки до кінця періоду стратифика-ції (100 – 120 днів), в цьому випадку насіння можуть не прорости. Посіяні в землю восени кісточки і не дали сходів навесні, зазвичай сходить через рік - наступної весни. Таким способом можна розмножувати і інші кісточкові культури, тільки вони будуть сильно відрізнятися від батьків за розміром плодів, смаком і так далі.
Грудень-середина січня стратифікацію можна провести на нижній полиці холодильника (+2+5 С) перемішавши вимочені кісточки (1 : 3) з пропареними і віджатими хвойними тирсою або з зволоженим річковим піском або навіть з грунтом в поліетиленовому пакеті (краще двох) і щільно зав'язуючи їх.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр
Організація: Александр
Телефон:
380|98|9790810
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору