→ → → → → Саджанці крупноплодной супер вишні "Зустріч", від виробника
Відправлення повідомлення власнику
Саджанці крупноплодной супер вишні "Зустріч", від виробника
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанці крупноплодной супер вишні "Зустріч", від виробника

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Саджанці плодових дерев
22-10-16
Переглядів: 1097
№ 73504
Розташування: Україна, Полтавська область, Машівський район, Вовча Балка показати на мапі
Власник Виктор Сад Саженцы Полтавщины
Підщепа: ВСЛ - 2 (карлик)
Опис сорту: відрізняється крупноплідність, слаборослостью, високою якістю плодів, часткової самоплідністю, слабким поразкою моніліозом і коккомікозом.
Дуже цінний, великоплідний, середньостиглий сорт вишні селекції Інституту зрошуваного садівництва УААН. Отриманий від схрещування в 1966 році сортів Любська і Київська-19. Селекціонери Ст. А. Туровцева, Н. В. Туровцев.
Дерево слаборосле, формує кулясту, понурими, густу крону. В плодоношення вступає на 3-й рік, плодоносить на букетных гілочках і однорічних прирості. Кращі запилювачі: Пустунка, Любська, Самсонівка.
Плоди великі (8,6-15 г), плоскоокругли. Шкірочка тонка, щільна, темно-червона, блискуча, легко знімається з плоду. М'якоть червона, ніжна, тая, соковита. Сік малиновий. Смак кисло-солодкий десертний (4,75-5 балів). У плодах міститься: сухих речовин 16,8%, цукрів 11,64%, органічних кислот 0,8%, вітаміну С 7,6 мг на 100 г сирої маси. Кісточка середня,округла, трохи стиснута з боків, вільна.
Дозрівають плоди в умовах Мелітополя 22-26 червня, універсального призначення: прекрасні для споживання свіжими і для приготування високоякісного варення, соків, наливок, настоянок.
З 1995 року сорт Зустріч введена в Реєстр сортів рослин України. Рекомендується для вирощування у степовій зоні в промислових насадженнях та аматорському садівництві. Користується заслуженою популярністю.

Всі саджанці вирощені в нашому власному розсаднику.Розплідник знаходиться в Полтавській області, Карлівський район, с. Вовча Балка.Саджанці викопуються невеликими партіями, з-за цього відсутня пересихання кореневої системи, і як наслідок – високий відсоток приживлюваності. Також звертаємо Вашу увагу на те, що дрібних і недоросших саджанців ми не відправляємо своїм клієнтам, тільки великі,товарні саджанці.
Якість і відмінну кореневу систему гарантуємо.
Працюємо накладеним платежем, а також по передоплаті на банківську карту Приват Банку: 5168 7553 2339 5455 Южанинов Віктор Миколайович.
Мінімальна сума замовлення 300 грн. Оплата за упаковку 15 грн.
Доставка Новою Поштою, Інтайм, Мистэкспресс по всій Україні!
Відправка саджанців здійснюється з початку жовтня 2016 р. по травень 2017 р. включно.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору