Відправлення повідомлення власнику
Саджанець абрикоса NGA 19
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанець абрикоса NGA 19

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Саджанці плодових дерев
13-01-17
Переглядів: 320
№ 148352
Розташування: Україна, Чернівецька область, Хотинський район, Хотин показати на мапі
Абрикос НЖА-19 /NGA/ - сорт абрикоса американської селекції середнього терміну дозрівання. Назва сорту НЖА - розшифровується як New Jersey American. Плоди Нжа дозріває на початку липня.
Маса плодів дуже висока і вважається серед сортів абрикоса - однієї з лідируючої. Середня маса плодів абрикоса Нжа - близько 60-90 г - таких плодів на дереві більшість, а окремі, самі добірні примірники, нерідко досягають і дуже значних 180 г, що для більшості сортів абрикоса вважається недосяжним результатом і прирівнюється до розміру середньостатистичного персика.
Форма плодів - куляста, вже багато садівники його прозвали його - Колобок. Плоди мають медовий присмак, дуже ароматні, високих смакових якостей. М'якоть щільна і підходить під критерії ринкового сорту. Дерева сильнорослі і рано вступають в плодоношення.
Транспортабельність і товарність плодів висока. Має великі комерційні перспективи на ринку плодів абрикоса в Україні в найближчі роки. Зимостійкість дерев і стійкість до хвороб середня, але для більшості регіонів України - достатня. Сорт відрізняється відмінними і в один же час дуже великими плодами, а також дивовижним смаком.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору