Відправлення повідомлення власнику
Саджанець вишні Шалунья
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Саджанець вишні Шалунья

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Саджанці плодових дерев
30-12-16
Переглядів: 243
№ 144801
Розташування: Україна, Чернівецька область, Хотинський район, Хотин показати на мапі
Сорт виведений в Інституті зрошуваного садівництва ім. М. Ф. Сидоренка УААН від схрещування сортів Самсонівка і Київська-19. Автори: В. А. Туровцева
Дерево середньоросле, швидкоросле, з розкидистою кроною середньої густоти Плодоносить на букетных гілочках та однорічному прирості.
Плоди великі, одномірні, плоско-округлі, з округлою вершиною, підстава з поглибленням, ямка дрібна, широка, черевної шов дрібний, малопомітний. Середня маса плоду – 5-6 р. Забарвлення плоду темно-червона, майже чорна.. Шкірка щільна, з плоду знімається легко. М'якоть темно-червона, ніжна, соковита. Дегустаційна оцінка – 4,8 бала. В умовах Мелітополя плоди дозрівають 18-22 червня, універсального призначення.
Сорт самобесплодный. Кращі запилювачі – Чорнокірка, Самсонівка і сорт черешні Вінка. В плодоношення вступає на 3 рік після посадки в сад і швидко нарощує врожай. Середня урожайність в 6-річному віці становить 10,4 кг з дерева, а в 10-річному – 30-40 кг. Сорт стійкий до моніліозу і коккомікозу, зимостійкий і посухостійкий.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору