Відправлення повідомлення власнику
Продам саджанці Молдова
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Продам саджанці Молдова

15,00 грн./шт.
≈ 0,50 EUR/шт.
≈ 0,54 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
вчора
Переглядів: 1119
№ 76083
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський район, Миколаївка показати на мапі
Власник ФОП Шамрай
Молдова - столовий сорт винограду. Відноситься до среднепозднему або пізньому (залежно від умов вирощування) періоду дозрівання (15-25 вересня). Лист великий, округлий, пятилопастпый, майже цільний або слаборассеченный.
Платівка складчаста або слабосетчатоморщинистая. На нижній поверхні листа слабке щетинисте опушення. Квітка двостатева. Гроно цилиндроконическая або конічні, середньої щільності. Середня вага грона 385 грамів. Найбільші важать до кілограма. Ягода велика (2,5 x 1,9 см), овальний, темно-фіолетова, з густим восковим нальотом. Шкірка зазвичай товста, щільна, міцна. М'якоть м'ясиста, хрустка. Смак простий.
Молдова - сорт сильнорослий, що треба враховувати при виборі схеми посадки. Загущення для нього неприйнятна, так як у такому разі незабаром спостерігається переростання виноградних кущів у лозу і шкоди врожаю. Грона при цьому стають пухкими і порівняно дрібними. Дрібніє і ягода. Гарні для нього длиннорукавные формування з вільним розміщенням приросту. Але краще всього виноград Молдова проявляє себе при горизонтальній бесідкової культурі. У цьому випадку грона і ягоди досягають своїх кращих розмірів. Вже на 8-10-й рік при бесідкової культури і хорошому догляді отримують по 150-170 кілограмів з добре розвиненого куща.
Вертикальне ведення однорічного приросту для цього сорту неприйнятне, оскільки стимулює і без того сильнорослий сорт до ще більшого зростання на шкоду врожаю. Хоча і при вертикальному розміщенні однорічного приросту можна отримати високий і якісний урожай, якщо буде досягнуто оптимальне поєднання однорічного приросту з вагомим урожаєм. На жаль, це далеко не завжди досягається. Не терпить цей виноград як перевантаження врожаєм, так і недовантаження, тобто визнає грамотного виноградаря. Молдова рано вступає в пору повного плодоношення.
Сорт любить теплі, добре забезпечені харчуванням і вологою грунти. Чутливий до вапняного хлорозу. Зимостійкість середня. Сорт винограду Молдова досить стійкий до грибних хвороб. Проти мілдью практично хімічних обробок не вимагає. Проти оїдіума в окремі роки необхідно 1-2 запилення. Сорт з підвищеною Филлоксероустойчивостью, що дозволяє продуктивно вирощувати його кореневласним у зоні суцільного зараження філоксерою. Стійкість до сірої гнилі висока. Нестійкий до фомопсису.
Молдова має високі показники товарності, транспортабельністю і лежкістю. Виноград добре зберігається на кущах. При перезріванні врожаю показники транспортабельності та лежкості значно знижуються.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Александр
Організація: ФОП Шамрай
Телефон:
+380 93 7973333
+380 97 2073344
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору