Евакуатор, евакуатор хмельницький (автоевакуатор)

Договірна
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Хмельницька область, Хмельницький район
03.11.2018
Дата розміщення:
199
Кількість переглядів:
108729
Номер оголошення:

Додаткова інформація
Наша служба евакуації розташована в місті Хмельницькому, успішно допомагає вирішувати різноманітні завдання жителям міста, області, а часто і всієї України вже 5 років. За такий термін роботи ми озброїлися досить великим парком спеціалізованої техніки, що дозволяє з упевненістю сказати, що ми не відмовляємо нашим клієнтам ніколи, не примушуємо їх довго чекати. Понад 900 евакуйованих машин, величезна кількість перевезених вантажів, понад 1600 вдячних клієнтів - це і є наш внесок у розвиток інфраструктури регіону. Співробітники нашої невеликої, але дружної команди мають величезний досвід роботи в сфері автоевакуації і вантажоперевезень. Це з упевненістю дозволяє стверджувати, що ми кращі на ринку подібних послуг.
При виникненні у Вас необхідності скористатися нашими послугами, ми підберемо найбільш підходящу техніку для вирішення поставлених завдань. Це можуть бути стандартні евакуатори - для перевезення одного чи декількох автомобілів або доставки вантажів, із рухомою гідравлічною платформою - для евакуації після дорожньо-транспортної пригоди, обладнані краном-маніпулятором - при необхідності проведення складних технічних робіт з безпечного вилучення транспортних засобів для їх подальшого транспортування, а також для швидкого навантаження і розвантаження різноманітних вантажів. Крім цього у нас завжди Ви зможете знайти такі рідкісні види евакуаторної техніки, як повнопривідні - завжди готові дістатися в самі важко проїзні місця і виконати поставлені перед ними завдання в повній мірі, заощадивши Ваш час та гроші, що в сьогоднішніх реаліях є дуже важливим.
Підводячи підсумок, варто зупинитися на ключових моментах при виборі компанії - вантажоперевізника, а це: якість послуг, що надаються, час, витрачений на вантажно-розвантажувальні роботи, вартість виконання замовлення, ну і важливо - готовність йти на зустріч своїм клієнтам. Ми надаємо весь комплекс послуг в сфері евакуації і вантажоперевезень на відкритих платформах і завжди готові прийти до Вас на допомогу.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Евакуатор Хмельницький
+380 98
+380 98 439 4411
показати
+380 99
+380 99 439 4411
показати
+380 93
+380 93 725 4411
показати

Контактна особа Антон
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 10.09.2015

Відправлення повідомлення
Вгору