Відправлення повідомлення власнику
Menno Florades (менно флорадес) 10 л – засіб дезінфекції теплиць
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Menno Florades (менно флорадес) 10 л – засіб дезінфекції теплиць

5 550,00 грн./шт.
≈ 184,87 EUR/шт.
≈ 195,85 USD/шт.
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 558
№ 124919
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Волинська область, Луцьк, Луцьк показати на мапі
Власник NOVOSAD
Menno Florades (менно флорадес) 10 л – засіб дезінфекції теплиць
Menno Florades – дуже потужний засіб для дезінфекції
від бактерій, грибів, вірусів і вироидов. ОРИГІНАЛ-ПОЛЬЩА


Завдяки активного інгредієнта – бензойної кислоти, Menno Florades дуже ефективним засобом для боротьби з патогенами і, в теж час, безпечним для навколишнього середовища.
Характеристики кошти Menno Florades:
Активний інгредієнт: бензойна кислота 90 г / л (9% д. в.)
Тип: розчинний концентрат
Фармакологічна дія: контактна

Переваги Menno Florades:
тривалий період дії
ефективний навіть проти сплячих спір
має нейтральний запах
нешкідливий для навколишнього середовища
тривалий термін зберігання
надійне рішення в області гігієни
не завдає шкоди елементам конструкції
Приминение Menno Florades
Приготованим 1-процентним дезинфікуючим розчином (1 літр препарату / 100 л води), під тиском обприскують ретельно промиті скляні поверхні теплиці, стелажі, інвентар і грунт. Розпиляти треба таким чином, щоб вся намокла поверхню. У розчині на 16 годин залишити і весь дрібний інвентар: ножиці, ножі, горщики, контейнери, ящики.
Найкращий ефект дезінфекції досягається, коли температура навколишнього середовища перевищує 10 градусів за Цельсієм. В разі недостатньої вентиляції, обов'язково використовуйте захист дихальних шляхів і очей (особи). До речі, препарат може прискорити корозію металу. Після завершення роботи, необхідно провітрити теплицю.
Купити фунгіцид менно флорадес можна в фірмі НОВОСАД.
Сфера застосування Menno Florades:
Порожні теплиці і склади
Контейнери для рослин
Горщики, піддони, ящики
Бетонні підлоги
Інструменти і ножі
Столи для вирощування
Взуття
Рукавички
Килимки для зрошення
Зрошувальні системи
Транспортно-прибиральні візки
Додаткова інформація
Бензойна кислота ― природний компонент у багатьох фруктах і овочах. Він використовується в якості харчової добавки для запобігання росту бактерій і грибків. (Наприклад, варення, пиві, соусах, фруктовому соку, арахісовій олії, сиропах, гірчиці, майонезі і т. д.). Бензойна кислота також є інгрідієнтом в косметичних засобах та в лікарських кремах.
Стійкість
Одним з найбільш важливих властивостей засобу MENNO® Florades є його стійкість. На відміну від інших дезінфекційних продуктів бензойна кислота залишається ефективною протягом тривалого періоду часу, що дозволяє контролювати навіть самі стійкі спочиваючі спори. Ефективність MENNO® Florades була продемонстрована в різних науково-дослідних проектах. При використанні більш сильної концентрації кошти, час, який потрібно для дезінфекції стає менше. При концентрації 3% більшість хвороботворних мікроорганізмів руйнуються приблизно через годину. Деякі гриби гинуть протягом декількох хвилин.
Рекомендовані дози
Ефективність дезінфікуючого засобу залежить від використовуваної дози та з часу дії. Для попередньо очищених поверхонь рекомендується концентрація 1%.
Вода є переносником. Вона дозволяє активного інгредієнта контактувати з інфекцією. Тому рекомендується завжди використовувати техніку розпилювання великих об'ємів при застосуванні дезінфікуючих продуктів.
Кількість води, яка повинна використовуватися для різних цілей:
Вирощування на столах: 0,2 л/м2
Столи з іригаційними килимками: 2 л/м2
Скляні теплиці та машини: 0,6 ― 0,8 л/м2
Порожні теплиці: 1500-2000 л / га
Ефективність MENNO Florades
Ефективність кошти можна виміряти за допомогою рН розчину. При значенні рН між 3,0 ― 4,5 ― розчин активний. Це можна легко перевірити за допомогою рН-індикаторного паперу або рН-метра. Значення рН досягне належного рівня автоматично (залежно від якості води) під час приготування розчину. Якщо рН досягає величини вище ніж 4,5, рівень рН може бути знижений, додавши MENNO Florades. Однак, коли засіб сильно забруднена органічними речовинами рекомендується підготувати новий розчин.
Інструкція по застосуванню
До складу MENNO Florades входить змочувальну речовина, тому додавання інших пінних засобів не потрібно. Не рекомендується змішувати засіб MENNO Florades з засобами захисту рослин і біоцидами. Додавання інших кислот для підкислення робочого розчину не потрібно, так як рівень рН буде відтворено автоматично під час приготування розчину MENNO Florades.
Заходи безпеки
Закриті теплиці і закриті екрани становлять підвищений ризик для рослин. Для запобігання можливого ризику краще попередньо провітрити теплицю перед посадкою рослин. Це також важливо при використанні MENNO® Florades, особливо при вирощуванні огірків. Уникайте прямого контакту кошти з рослинами
Ефективність:
У ряді наукових досліджень засіб MENNO Florades довело свою ефективність проти більшості бактерій, грибків, вірусів, які викликають проблеми в галузі рослинництва. У багатьох випадках гриби містять генеративні і вегетативні суперечки. Вегетативні спори порівняно легко контролювати. MENNO Florades також здатний пригнічувати активність генеративних спір (опираються спір).
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Сергей
Організація: NOVOSAD
Телефон:
+380 99 7361308
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору