Відправлення повідомлення власнику
Гумат калію для газонної трави ТМ "Биорост"
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гумат калію для газонної трави ТМ "Биорост"

65,00 грн./л
≈ 2,31 EUR/л
≈ 2,51 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
02-09-16
Переглядів: 0
№ 149689
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Запорізька область показати на мапі
Гумат калію для газонної трави ТМ "Биорост"
ГУМАТ КАЛІЮ РІДКИЙ КОНЦЕНТРАТ
АЗОТ – 39,9 %

ВУГЛЕЦЬ - 14,5 %
ГУМІНОВІ КИСЛОТИ – 12,2%
ФОСФОР - 4,1 %
КАЛІЙ -8,8 %
ВУГЛЕЦЬ – основний транспортний речовина, за рахунок якого всі необхідні макро - і мікроелементи поступають в клітку в наипростейшей формі. Це означає, що клітці не потрібно додаткових витрат енергії для їх засвоєння.
АЗОТ, ФОСФОР, КАЛІЙ – основа для процесу фотосинтезу. Фотосинтез – це процес перетворення світла в енергію для забезпечення процесів життя рослини.
Енергія – це основа всіх процесів життєдіяльності рослини.
Гумат калію ТМ «БИОРОСТ» - основа отримання енергії рослиною.
ВПЛИВ НА РОСЛИНУ:
Поліпшення живлення рослин
Активно розвивається коренева система, посилюється кореневе живлення рослин, а також всмоктування вологи. Рослина в простій іонній формі разом з вуглецем отримує всі мікро - і макроелементи, які в подальшому використовуються для його життєдіяльності
Морозо-, посухо-, жаростійкість рослини
За рахунок забезпечення правильного водного балансу клітини, її тургору, внутрішнього тиску (які за це відповідають, в першу чергу, фосфор, вуглець, азот, калій) – клітина стає пружною і пручається здавлення. Це означає, що при будь-яких умовах вода в клітині перебуває у межах, необхідних для її існування і клітина легше переносить мороз, спеку і засуху.
ВУГЛЕЦЬ – основний транспортний речовина, за рахунок якого всі необхідні макро - і мікроелементи поступають в клітку в наипростейшей формі. Це означає, що клітці не потрібно додаткових витрат енергії для їх засвоєння.
АЗОТ, ФОСФОР, КАЛІЙ – основа для процесу фотосинтезу. Фотосинтез – це процес перетворення світла в енергію для забезпечення процесів життя рослини.
Енергія – це основа всіх процесів життєдіяльності рослини.
Гумат калію ТМ «БИОРОСТ» - основа отримання енергії рослиною.а клітини, її тургору, внутрішнього тиску (які за це відповідають, в першу чергу, фосфор, вуглець, азот, калій) – клітина стає пружною і пручається здавлення. Це означає, що при будь-яких умовах вода в клітині перебуває у межах, необхідних для її існування і клітина легше переносить мороз, спеку і засуху.
Висока біологічна активність
Гумат ТМ «БИОРОСТ» виготовляється тільки з пташиного посліду, який переробляється за новою унікальною технологією – що забезпечує правильний баланс мікро - і макроелементів.
Штучно хімічні елементи в препарат не вносяться. Це вкрай важливо і означає, що гумат є природним, органічним і у взаємодії з рослиною дає йому все необхідне для повноцінного росту і розвитку.
За рахунок природно підібраного хімічного складу не порушуються біологічні процеси, рослині не потрібно витрачати зайву енергію на засвоєння корисних речовин – вони передаються в найпростішій формі.
Невитрачена даремно енергія спрямовується на інші біологічні процеси – процеси живлення, зростання, захисні процеси рослини. До порівняння, багато хто інші види гуматів виробляються з торфу, який штучно вносять цинк, бор, інші відсутні елементи. Основу препарату можуть змішувати з іншими препаратами, органічними і неорганічними. Це означає, що існуючі в такому гумате елементи мають більш складну хімічну форму, і їм потрібно більше часу і енергії для розпаду. Це знижує ефективність препарату та часто може повністю нівелювати дію: тобто рослина, отримавши необхідні елементи, не має можливості застосувати їх у повній мірі для свого розвитку, оскільки ці сполуки знаходяться в трудноусваиваемой для рослин формі.

Прямий вплив на клітину

Високий вміст ВУГЛЕЦЮ забезпечує прямий транспорт органо-мінеральних речовин у клітину, сприяє їх розпаду і засвоєнню в клітці, що є основою для розвитку рослини, а також робить його максимально стійким до несприятливих факторів: хвороби, засуха, морози, і інші.

Клітина – основа існування биоорганизма.

Гумат ТМ «БИОРОСТ» за рахунок забезпечення правильної роботи клітини (механізми описані вище) забезпечує правильний розвиток рослини.

Хімічний склад

Вміст макро - і мікроелементів в препараті ТМ «БИОРОСТ» набагато вище, ніж в ана
логічних препаратах, що забезпечує високу результативність їх внесення.

Більш того, дотриманий баланс вмісту речовин – і рослина не просто отримує набір макро - і мікроелементів. Рослина отримує тільки те, що йому потрібно, ідеальний для цього момент. Дотримуються всі біологічні процеси в клітині, хімічні елементи засвоюються рослиною максимально швидко і легко, абсолютно природним і природним способом.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Андрей
Організація: Андрей
Телефон:
+380 67 325 8007
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору