Відправлення повідомлення власнику
Гумат калію ТМ "Биорост" для плодів і ягід
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Гумат калію ТМ "Биорост" для плодів і ягід

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Органо-мінеральні добрива
31-08-16
Переглядів: 3
№ 149548
Розташування: Україна, Запорізька область показати на мапі
ГУМАТ КАЛІЮ РІДКИЙ КОНЦЕНТРАТ
АЗОТ – 39,9 %
ВУГЛЕЦЬ - 14,5 %
ГУМІНОВІ КИСЛОТИ – 11%
ФУЛЬВОКИСЛОТИ - 12,2%
ФОСФОР - 4,1 %
КАЛІЙ -7,6 %
ВУГЛЕЦЬ – основний транспортний речовина, за рахунок якого всі необхідні макро - і мікроелементи поступають в клітку в наипростейшей формі. Це означає, що клітці не потрібно додаткових витрат енергії для їх засвоєння.
АЗОТ, ФОСФОР, КАЛІЙ – основа для процесу фотосинтезу. Фотосинтез – це процес перетворення світла в енергію для забезпечення процесів життя рослини.
Енергія – це основа всіх процесів життєдіяльності рослини.
Гумат калію ТМ «БИОРОСТ» - основа отримання енергії рослиною!
ВПЛИВ НА РОСЛИНУ:
Поліпшення живлення рослин
Активно розвивається коренева система, посилюється кореневе живлення рослин, а також всмоктування вологи. Рослина в простій іонній формі разом з вуглецем отримує всі мікро - і макроелементи, які в подальшому використовуються для його життєдіяльності
Морозо-, посухо-, жаростійкість рослини
За рахунок забезпечення правильного водного балансу клітини, її тургору, внутрішнього тиску (які за це відповідають, в першу чергу, фосфор, вуглець, азот, калій) – клітина стає пружною і пручається здавлення. Це означає, що при будь-яких умовах вода в клітині перебуває у межах, необхідних для її існування і клітина легше переносить мороз, спеку і засуху.
Висока біологічна активність
Гумат ТМ «БИОРОСТ» виготовляється тільки з пташиного посліду, який переробляється за новою унікальною технологією – що забезпечує правильний баланс мікро - і макроелементів.
Штучно хімічні елементи в препарат не вносяться. Це вкрай важливо і означає, що гумат є природним, органічним і у взаємодії з рослиною дає йому все необхідне для повноцінного росту і розвитку.
За рахунок природно підібраного хімічного складу не порушуються біологічні процеси, рослині не потрібно витрачати зайву енергію на засвоєння корисних речовин – вони передаються в найпростішій формі.
Невитрачена даремно енергія спрямовується на інші біологічні процеси – процеси живлення, зростання, захисні процеси рослини. До порівняння, багато хто інші види гуматів виробляються з торфу, який штучно вносять цинк, бор, інші відсутні елементи. Основу препарату можуть змішувати з іншими препаратами, органічними і неорганічними. Це означає, що існуючі в такому гумате елементи мають більш складну хімічну форму, і їм потрібно більше часу і енергії для розпаду. Це знижує ефективність препарату та часто може повністю нівелювати дію: тобто рослина, отримавши необхідні елементи, не має можливості застосувати їх у повній мірі для свого розвитку, оскільки ці сполуки знаходяться в трудноусваиваемой для рослин формі.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору