Вагове обладнання Генератори Компресори Транспортери (конвеєри) Лабораторне обладнання та прилади Обладнання для точного землеробства обладнання для брикетування і грануляції Обладнання для обробки сільськогосподарських культур Обладнання для тваринництва Ветеринарне обладнання Вентиляційне обладнання Насосне обладнання Теплотехнічне обладнання Обладнання для водопостачання і каналізації Обладнання для легкої промисловості Обладнання для харчової промисловості Обладнання для виробництва тари та упаковки Обладнання для пакування Холодильне обладнання Садове обладнання, інвентар Тепличне обладнання,інвентар Торгове обладнання Будівельне обладнання Електрообладнання Обладнання для АЗС і нафтобаз Обладнання для шахт і рудників Запчастини для агрегатів та устаткування Ремонт обладнання АПК Оренда обладнання АПК Інше обладнання
Відправлення повідомлення власнику
Клітки для утримання кроликів на вулиці.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Клітки для утримання кроликів на вулиці.

Договірна
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
12-12-16
Переглядів: 259
№ 140380
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, Ірпінь показати на мапі
Клітки для утримання кроликів на вулиці.
Купуючи наші клітки для кролів, Ви забезпечите здоров'я ваших вихованців і значно полегшите свою працю по догляду за кроликами.
Багато власників присадибних господарств відмовляються від вирощування кроликів, аргументуючи це тим, що кролі часто хворіють і вмирають, причому всі разом. Дійсно таке явище дуже часте в господарствах. Але зверніть увагу на те, як утримуються кролики в таких господарствах. Це, як правило, так звана клітина, вона ж якийсь ящик, де кролик змушений жити їсти прямо з підлоги, пити не зовсім чисту воду і дихати випарами, що виділяються з його ж гною який лежить прямо у нього під ногами. Я думаю в таких умовах не те що кролик, але і інше інше жива істота довго жити не буде. Від таких умов утримання кролів і з'являються різного роду хвороби і паразити, які саджають імунітет кролика, а це в свою чергу призводить до зниженої опірності організму кролів до таких небезпечних захворювань як міксоматоз, ВГБК, кокцидіоз. І якщо до всього цього на такому господарстві не проводяться ветеринарні заходи у вигляді щеплень та обробок, то нічого хорошого чекати не доводиться.
Ми пропонуємо клітки для кроликів, які забезпечать кролику не тільки комфортне проживання, що істотно з позитивної сторони позначиться на здоров'ї звірка, але і полегшать працю кролівника.
Детальний опис клітки для кроликів Ви можете прочитати на нашому сайті «Моє господарство» mini-ferma.com.ua
Доставляємо кліткове обладнання для кроликів в будь-який регіон України.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Михаил Иванович
Організація: Мини ферма
Телефон:
+380 66 3543921
+380 98 3615244
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору