→ → → → → Анандин краплі вушні для собак і кішок, Медитэр, Росія (5 мл)
Відправлення повідомлення власнику
Анандин краплі вушні для собак і кішок, Медитэр, Росія (5 мл)
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Анандин краплі вушні для собак і кішок, Медитэр, Росія (5 мл)

25,00 грн.
≈ 0,84 EUR
≈ 0,89 USD
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
15-01-17
Переглядів: 481
№ 116655
Тип оголошення: Продам
Доставка: Доставка поштою, Доставка по Україні
Розташування: Україна, Київська область, Київ, Київ
Власник Ардена
Анандин краплі вушні для собак і кішок, Медитэр, Росія (5 мл)
Анандин краплі вушні для лікування отитів у собак і кішок
Інструкція по застосуванню препарату Анандин вушні краплі (1 фл.х 5 мл)
Отити досить часто зустрічаються у собак і кішок. У важких, запущених випадках вони вкрай важко піддаються лікуванню, мають рецидивуючий, хронічний характер. Збудником хвороби можуть бути патогенні коки, вульгарний протей, дріжджові грибки і їх міксти. У цьому випадку застосування ізольованих препаратів рідко дає стійкий лікувальний ефект. Важливим є не тільки позбавлення від збудника хвороби, але і реабілітація - допомогти організму відновити місцеву захист та структуру тканин, звільнитися від токсичного післядії патологічного агента. У складі вушних крапель Анандин присутні наступні компоненти: антимікробний; імуностимулюючий; слабораздражающий; регенеруючий. В якості антимікробної інгредієнта виступає спиртовий розчин граміцидину С. Цей антибіотик володіє широким спектром дії відносно грампозитивної і грамнегативної мікрофлори, в тому числі Staph.aureus, Staph. pyogenes та Proteus vulgaris. Полипептидная молекула граміцидину С не гідролізується протеолітичними ферментами, а його антибіотичні властивості зберігаються в присутності гною, лімфи і сироватки крові. Перераховані властивості дають йому надзвичайно гарну рекомендацію для використання при гнійних отитах, так як в присутність гною антимікробні властивості у більшості інших препаратів знижуються. Похідне ефірів захищених моносахаридів і акридонуксусной кислоти - анандин, який входить до складу крапель поряд з грамицидином, виявляє інтерфероногенні, протизапальними властивостями, стимулює регенерацію тканин і підвищує функціональну активність імунокомпетентних клітин (за рахунок чого надає, в тому числі, і протигрибкову дію), тобто "зміцнює" місцеві захисні властивості тканин. Крім того, у складі даних вушних крапель присутній олія рицинова. Воно з давніх пір використовується в рецептах загоюють мазей і лініментів, оскільки володіючи слабкою подразнюючою дією сприяє виробленню біологічно активних речовин у вогнищі ураження і стимулює регенерацію тканин. Протягом шести років ми спостерігали за результатами застосування вушних крапель Анандин спочатку в лабораторних умовах, а потім у широких клінічних випробуваннях, в результаті яких прийшли до висновку, що вони є одним з кращих вітчизняних политропных препаратів для лікування і профілактики отитів у собак і кішок. ДІЯ Діючою речовиною крапель є (анандин) - речовина, що має антиалергічну, регенеративним і протизапальною дією, а також антибіотик поліпептидного групи, активний відносно грампозитивних мікроорганізмів - стрепто-, стафило-, пневмококів і збудників анаеробної інфекції. СВІДЧЕННЯ Краплі вушні Анандин застосовують для місцевого лікування гострих, хронічних, травматичних та ускладнених перенесеними інфекційними захворюваннями отитів собак і кішок.
ДОЗУВАННЯ і СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Краплі закапують у зовнішній слуховий прохід 2-3 рази в день по 3-4 краплі. Обробку вуха проводять протягом 4-7 днів поспіль. ПРОТИПОКАЗАННЯ При зовнішньому застосуванні препарат не чинить місцевоподразнювальної дії на шкіру, не має резорбтивно - токсичною дією та сенсибілізуючими властивостями.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
2 роки з дати виготовлення при зберіганні в захищеному від світла місці при температурі не вище 25оС.   Упаковка: флакони 5 мл в коробці
Одиниця відпустки товару: 1 флакон 5 мл
Виробник: Медитэр, Росія  
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Оксана Николаевна
Організація: Ардена
Телефон:
+380 44 303 9326
+380 67 447 8955
+380 95 714 3580
+380 63 792 3181
Факс: +380 44 303 9326
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору