Флокси спрей макс 100мл (аналог Гексидерм)

175,00 грн.
≈ 5,37 EUR
≈ 6,60 USD
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Київська область, Київ
Доставка: Доставка почтой, Доставка по Украине
12.03.2018
Дата розміщення:
252
Кількість переглядів:
116650
Номер оголошення:

Додаткова інформація
ФЛОКСИ-СПРЕЙ МАКС Спрей для зовнішнього застосування. Аналог Гексидерм.
Опис Прозора рідина, безколірна або світло-жовтого кольору.
Склад 100 мл препарату містить діючі речовини: флуорфенікол 2,5 г; преднізолону ацетат 0,1 г; Допоміжні речовини: метилпіролідон, полівінілпіролідон, спирт етиловий, поліетиленгліколь, гліцерин, диметилсульфоксид.
Фармакологічні властивості АТС vet класифікаційний код QD06 ― антимікробні ветеринарні препарати для застосування в дерматології. QD07 ― кортикостероїди для застосування в дерматології.
ФЛОКСИ-СПРЕЙ МАКС ― комплексний препарат з протимікробною,протизапальною, протиалергійною та протиексудативною дією обумовленою впливом діючих речовин препарату: антибіотику флуорфеніколу, та глюкортикоїду преднізолону. Флуорфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильнагрупа заміщена атомом фтору, що обумовлює його антибактеріальну активність проти ацетилтрансферазосинтезуючихбактерій, чутливих до хлорамфеніколу.Флуорфеніколдієбактеріостатичнона грампозитивні і грамнегативні бактерії, а саме: Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Streptococcus spp, Staphylococcus spp., Pasteurеlla spp., Salmonella spp., Proteus, Pseudomonas, Haemophilus spp., а також Mycoplasma spp., Ricettsia spp., Chlamydia. Флуорфенікол пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. В протоплазмі він зв'язується з 70S-рибосомними субодиницями,пригнічуючиферментнуактивністьпепти- дилтрансфефарази, зменшуючи, такими чином, синтез білків в рибосомах відповідних бактерій. Преднізолон ― синтетичний глюкокортикоїд що діє протизапально, протиалергічно та антиексудативно. Протизапальна дія обумовлена пригніченням метаболізмуарахідоновоїкислотитавивільненнямедіаторівза- палення. При місцевому застосуванні відбувається абсорбція преднізолону і активна речовина потрапляє в кровотік.Уплазмі 90% преднізолону знаходиться у зв'язаному вигляді (зтранскортином і альбуміном). Біотранс формується шляхом окислення переважно у печінці; окислені форми глюкуронізіруются або сульфатуються. Виводиться з сечею та калом у вигляді метаболітів, частково ― в незміненому вигляді. Диметилсульфоксид у складі допоміжних речовин легко проникає через шкіру і служить в якості переносника для забезпечення через шкірної абсорбції діючих речовин препарату. Має місцево анестезуючу, місцеву протизапальну, протимікробну (антисептичний) і фібринолітичну дію. Швидко і добре проникає через біологічні мембрани, у т.ч. через шкіру і слизові оболонки, підвищує їх проникністьдляіншихлікарськихзасобів.Змінює чутливість мікрофлори, резистентної до антибіотиків.
Застосування Собаки,коти: лікування тварин, хворих на дерматити бактеріального походження, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до флуорфеніколу, панарицій, піодермію, екзему, а також при травматичних та хірургічних ранах (у тому числі після кастрації), розчісуваннях, укусах, забоях, виразках і відкритих абсцесах.
 Дозування Перед нанесенням препарату уражену ділянку ретельно очищують від сторонніх тіл, ексудату, некротизованих тканин. Тримаючи попередньо струшений флакон з пре- паратом на відстані 5-10 см від поверхні пошкодженої ді- лянки тіла, натискують на поршень розпилювача 1-2 рази і обробляють поверхню 5х5 см. Наносити препарат необхідно кожні 12 годин до повного заживлення ран у тварин.
Протипоказання Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.
Застереження Перед застосуванням флакон з препаратом необхідно струсити. Не допускати попадання препарату в очі та на слизової оболонки тварин. При небажаному потраплянні препарату на шкіру та слизові оболонки промити великою кількістю води.Перед застосуванням препарату з оброб- люваних ділянок шкіри необхідно зістригти шерсть. Не дозволяти тварині впродовж 5 хвилин злизувати препарат. Препарат при застосуванні згідно рекомердацій листвки- вкладки не накопичується в продуктах тваринництва. У разі вимушеного забою тварини, оброблені ділянки не- обхідно видалити. Форма випуску Флакони з скломаси або полімерних матеріалів з пульверизатором по 30,0; 50,0; 100,0; 250,0; 500,0 мл.
Умови зберігання та транспортування Темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5°С до 25°С. Термін придатності 2 роки при температурі від 5°С до 25°С. Для застосування у ветеринарній медицині! Власник реєстраційного посвідчення ТОВ "БІОТЕСТЛАБ" вул. Володимирська, буд. 57-А, м. Васильків, Київська обл.,
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. Про точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Ардена
+380 44
+380 44 303 9326
показати
+380 67
+380 67 447 8955
показати
+380 95
+380 95 714 3580
показати
+380 63
+380 63 792 3181
показати

Контактна особа Оксана Николаевна
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 22.12.2014

Відправлення повідомлення
Вгору