Відправлення повідомлення власнику
КАНДІ-підгодівля для бджіл з пилком і назематом.
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

КАНДІ-підгодівля для бджіл з пилком і назематом.

Оголошення неактуальне.
Дивіться нові оголошення в рубриці: Вітаміни для тварин
08-10-16
Переглядів: 15
№ 153358
Розташування: Україна, Харківська область, Ізюмський район, Ізюм показати на мапі
Канді - підгодівля для бджіл, приготовлена з інвертованого сиропу, цукрової пудри,пилку і ноземата. Підгодовувати бджіл починають, як правило, з кінця січня. Якщо ж бджоли йдуть в зиму майже без меду – восени дають цукровий сироп, який не викличе проносу у бджіл і не переповнить їх кишечник раніше часу. Поповнити запаси кормів можна додавши у гніздо поруч з клубом рамку з медом або покласти плазом медову рамку над клубом. Якщо рамки немає – у зимовий час можна використовувати Канді, який поміщають на гніздові рамки у вигляді коржів, а також у маткові або пересылочные клітинки. Перераховані вище способи підгодівлі бджіл можна зробити в зимівнику, теплому приміщенні або в теплу погоду. 1 кг. Канді сім'ї вистачає приблизно на 1 місяць. Перед тим як покласти підгодівлю, її потрібно підготувати. Підгодівлю слід розплескати в коржик, щоб вона була не дуже товстою і ви змогли спокійно закрити кришку вулика. Коржик, як правило, залишається в плівці. У плівці пробиваємо ножем, виделкою, пальцями кілька дірок, щоб бджолам було легше дістатися до підгодівлі.
За останні роки широко застосовують канді для весняного і ранньо-осіннього нарощування бджолиних сімей. Канді не замінимо як лікувальний корм для проведення профілактичного лікування сімей ранньою весною. Згодовування сім'ям цукрового канді в ранньовесняний період сприяє поповнення кормових запасів у гнізді, забезпечує сім'ї водою за рахунок використання конденсату, який утворюється на плівці, збільшує кількість розплоду і силу сімей.
При зимової підгодівлі одне з головних переваг канді перед сиропом в тому, що він не збуджує бджіл, так як вони вживають його безпосередньо, а не складають у комірки стільників. Канді не посилює літа бджіл, а звідси і пов'язаних з цим втрат, особливо в холодну й дощову погоду. Канді, поміщений з осені над клубом бджіл, не тільки додаткове джерело живлення і водопостачання бджіл в зимовий період, але і його розміщення сприяє посиленню повітрообміну в бджолиному гнізді.
Упаковка: 1кг
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору