Відправлення повідомлення власнику
Протруювач КРУЙЗЕР 350
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Протруювач КРУЙЗЕР 350

178,57 USD/л
≈ 167,96 EUR/л
≈ 4 991,71 грн./л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
01-01-17
Переглядів: 914
№ 96143
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Протруювач КРУЙЗЕР 350
                Протруювач КРУЙЗЕР 350
Системний інсектицид-протруйник насіння цукрових буряків, ріпаку, гірчиці, соняшнику та пшениці від комплексу ґрунтових і наземних шкідників сходів
Діюча речовина: тіаметоксам, 350 г/л
Хімічний клас: неонікотіноіди
Клас небезпеки: 3
Упаковка: каністра 5 л / 4×5 л;
1 л / 12×1 л
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
· Надійна тривала захист від широкого спектру шкідників
· Стабільне захисну дію незалежно від зовнішніх умов
· Виражений захисний ефект проти комплексу надземних шкідників
· Ефект «життєвої сили» (Vigor Еffect)
· Почвообитающие, листогризучі і сисні шкідники можуть завдати значної шкоди молодим сходам або навіть повністю їх знищити. Крім того, деякі з цих шкідників є переносниками вірусних інфекцій. Нова технологія обробки насіння інсектицидом КРУЙЗЕР, КС дозволяє боротися практично з будь-якими шкідниками, з'являються протягом усього періоду росту і розвитку культури. Він ефективно діє на шкідників, що виробили стійкість до піретроїдних, фосфорорганічних і карбофурановым з'єднанням.
· Нанесений на насіння, КРУЙЗЕР, КС швидко піднімається вгору по рослині, відбиваючи атаки зсередини ранніх почвообітающіх і листових шкідників. Сприяючи таким чином здорового і енергійного розвитку культури, КРУЙЗЕР, КС закладає базу для майбутнього багатого врожаю.
· Інсектицид КРУЙЗЕР, КС володіє оптимальною розчинністю, як не можна більше підходить для обробки насіння. Це властивість забезпечує відмінну дифузію в проростках в поєднанні з малими втратами в ґрунті.
· КРУЙЗЕР, КС є готовим до застосування препаратом, що містить полімерний прилипач і сигнальний барвник (червоний). Препарат повністю сумісний з усім поруч фунгіцидних протруйників компанії «Сингента», такими як АПРОН XL, ВЕ, МАКСИМ XL, КС і МАКСИМ, КС для соняшнику, цукрових буряків та кукурудзи. При роботі з препаратом КРУЙЗЕР, КС значно знижений ризик подразнення шкіри, очей і дихальної системи. Нанесений на насіння, препарат не порошить, зводячи до мінімуму втрати продукту і забезпечуючи потрібну дію в полі.
Область застосування пестициду: для сільськогосподарського виробництва.
Призначення: КРУЙЗЕР — системний інсектицидний препарат для захисту насіння цукрових буряків, ріпаку, гірчиці, соняшнику, пшениці, бульб картоплі від комплексу почвообітающіх і наземних шкідників в початковий період росту.
Діюча речовина інсектициду КРУЙЗЕР, КС, тіаметоксам, сприятливо впливає на рослини, підвищуючи рівень і активність специфічних функціональних білків, позитивно впливають на захисні властивості рослин. Це дозволяє рослинам краще розвиватися і протистояти несприятливим факторам навколишнього середовища. Ефект «життєвої сили» був зафіксований у багатьох країнах на широкому спектрі культур, і полягає в наступному:
· підвищується енергія проростання обробленого насіння (бульб)
· підвищується густота стояння рослин
· збільшується маса коренів
· краще і швидше розвивається листовий апарат
· рослини більш високі і зелені
· поліпшується якість врожаю
 
Інсектицид КРУЙЗЕР, КС забезпечує не тільки високоефективну і тривалий захист від шкідників. Крім цього, рослини, вирощені з насіння, оброблених інсектицидом КРУЙЗЕР, КС, краще протистоять несприятливим умовам навколишнього середовища, таким як:
· засуха
· низький рівень pH
· засоленість ґрунту
· теплові стреси, які призводять до деградації білків
· вплив УФ опромінення
· пошкодження шкідниками, вітром, градом
· зараження вірусами
 
Такі рослини краще розвиваються після впливу несприятливих факторів і мають більше можливості для досягнення генетично закладеного потенціалу врожайності.
 
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л/т насіння Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Картопля Дротянки, колорадський жук, попелиці-переносники вірусів 0,2–0,22 —(1)
Обробка бульб. Витрата робочої рідини — 2-10 л/т.
* —(—)
Соняшник Дротянки 8-10 —(1)
Обробка насіння перед посівом або завчасно (до 1 року).
* —(—)
Пшениця, ячмінь Внутристеблевые мухи, блішки, хлібна жужелиця, попелиці, цикадки 0,5–1 —(1)
Обробка насіння. Витрата робочої рідини — 10 л/т.
* —(—)
Ріпак, гірчиця Хрестоцвіті блішки 8-10 —(1)
Обробка насіння перед посівом або завчасно (до 1 року).
* —(—)
Буряк цукровий Комплекс шкідників сходів 10-14 —(1)
Обробка насіння перед посівом або завчасно (до 1 року) для фракції 3,5–4,5 мм і для дражованого.
* —(—)
8-12 —(1)
Обробка насіння перед посівом або завчасно (до 1 року) для фракції 4,5–5,5 мм
* —(—)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): сумісний у бакових сумішах з іншими протруйниками насіння, мають нейтральну хімічну реакцію. Проте в кожному конкретному випадку змішуються препарати слід перевірити на сумісність і безпеку для оброблюваної культури. Не сумісний з протруйниками на основі органічних розчинників.
Період захисної дії: від протруювання до посіву (захист насіння) до фази 3-4-х пар справжніх листків або більше 4-5 тижнів, залежно від культури, норми витрати і шкідливого об'єкта.
Селективність: відносна селективність забезпечується за рахунок форми препарату та способу його застосування.
Швидкість впливу: дія інсектициду на комах-шкідників проявляється в момент контакту з насінням, а також при їх живленні проростками або підземними частинами рослин. Загибель шкідників наступає протягом кількох годин, залежно від норми витрати препарату, виду комах, а також від фази розвитку рослин.
Фітотоксичність: при використанні препарату в суворій відповідності з розробленими фірмою рекомендаціями не створюється ризику виникнення фітотоксичності. КРУЙЗЕР, КС характеризується високою селективністю по відношенню до великого числа культурних рослин.
Толерантність культур: при дотриманні регламентів препарату культурні рослини виявляють досить високий рівень толерантності до препарату.
Можливість виникнення резистентності: відсутня за умови суворого дотримання розроблених фірмою рекомендацій.
Обмеження щодо транспортування, застосування та зберігання пестициду: заборонено застосування пестициду авіаційним методом і в особистих підсобних господарствах!
Маркування (включаючи знак небезпеки: 9 клас, № ООН 3082
Технологія застосування: КРУЙЗЕР, КС є готовим до застосування протравлювачем, що містить полімерний прилипач і барвник. Препарат може застосовуватися без розведення або з розведенням водою (в залежності від наявного виробничого устаткування). Щоб уникнути пилення не рекомендується проводити додаткову обробку інсектицидом КРУЙЗЕР, КС насіння, раніше протруєному іншими препаратами і навпаки!
Для досягнення високої ефективності звертайте увагу на наступне:
· використовуйте для протруювання чисті, не містять домішок, неушкоджені насіння — це забезпечить високу якість протруювання;
· регулярно контролюйте якість протруювання (візуальний контроль рівномірності покриття насіння) за ступенем фарбування і норми витрати препарату.
 
Порядок приготування робочої рідини:
· додайте в бак протравочной машини половину необхідного обсягу води і включіть щоперемішує пристрій;
· додайте розраховане і відміряну кількість препарату КРУЙЗЕР, КС
· при необхідності додайте в бак протравливателя інші препарати (попередньо перевірені на сумісність)
· додайте решту води до заданої норми;
· продовжуйте перемішування протягом усього періоду приготування робочої рідини і проведення протруєння;
· робочий розчин повинен бути використаний протягом 24-х годин після приготування;
· після закінчення робіт промийте тару з-під препарату та обладнання водою. Промивні води можуть бути використані для приготування робочої рідини для протруювання наступних партій насіння.
 
Зберігання препарату: зберігати препарат в сухому складському приміщенні для пестицидів в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат не токсичний для теплокровних тварин, слаботоксичний для риб, высокотоксичен для бджіл. Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Уникати потрапляння препарату в корму. Протруєне насіння не можна використовувати на корм тваринам або переробляти на борошно. В цілях захисту навколишнього середовища слід уникати утворення пилу шляхом ретельного очищення насіння від пилу перед протруюванням, а також акуратним звертанням з вже протруєним насінням. У процесі сівби засипання і спорожнення сівалки проводити в безвітряну погоду. При проведенні сівби з використанням пневмообладнання, потік пилу від насіння направляти ближче до поверхні землі, або в грунт. Уникати попадання пилу від насіння на квітучі рослини. Не залишати протруєне насіння на поверхні поля.
Заборонено проводити протруювання насіння в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів. Висівання обробленого насіння дозволено.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
Протруєне насіння не можна використовувати на корм тваринам та птахам. Оброблене насіння при посіві повинні бути повністю закриті грунтом, щоб уникнути їх поїдання птахами.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору