Ларимар (ВИАТ ТТ) Тебуканазол, 60 г/л + тіабендазол, 80 г/л

15,00 USD/л
≈ 14,14 EUR/л
≈ 403,83 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
09.02.2017
Дата розміщення:
3146
Кількість переглядів:
78342
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua

Призначення: двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки зернових культур від хвороб.

Діюча речовина: требуканазол 60г/+тіабендазол 80г/л

Препаративна форма: текучий концентрат.

Механізм дії препарату: Ларимар пригнічує розвиток грибів - збудників хвороб, що містяться на поверхні насіння, а також тих, які розвиваються всередині нього. Тебуконазол інгібує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, що веде до їх загибелі.Тіабендазол порушує процес поділу клітинних ядер. Завдяки просуванню до зародку насінини, препарат знищує головневую інфекцію, а потім рухається до точок росту, захищаючи сходи і кореневу систему рослин від ураження ґрунтовими патогенами.Препарат Ларимар незамінний в сучасних технологіях виробництва зерна із застосуванням мінімальної і «нульового» обробітку ґрунту, а також в сівозмінах з насиченням зерновими культурами понад 50 %, де створюється високий інфекційний фон. Протруювач не тільки дезінфікує насіння, але і частково знезаражує ґрунт та рослинні рештки навколо них.

Рекомендації щодо застосування препарату:
Культура Норма витрати препарату, л/т Цільові об'єкти Спосіб проведення обробки
Ячмінь ярий 0,4-0,5 Кам'яна, летюча сажка, пліснявіння насіння, гельмінтоспоріозна, фузаріозна кореневі гнилі. Протруювання насіння суспензією препарату
(10 л робочого розчину на 1 т насіння)
Пшениця озима 0,3-0,4 Тверда та летюча сажка, фузаріозна і гельмінтоспоріозна коренева гниль, пліснявіння насіння

Загальні рекомендації щодо застосування препарату: протруєння насіння препаратом Ларимар здійснюють завчасно (за 1-2 тижні) або безпосередньо перед висіванням насіння. Травлення слід проводити з зволоженням. Для обробки 1 т насіння зазвичай використовують 10 л води.Для протруювання рекомендується використовувати очищені від пилу і домішок насіння, щоб забезпечити хорошу прилипаемость і, відповідно, кращу якість протруювання. Якість обробки контролюється за інтенсивністю забарвлення насіння барвником, що входить до складу препаративної форми. Для обробки посівного матеріалу Ларимаром застосовують стаціонарне або пересувне обладнання, що випускається серійно.

Порядок приготування робочого розчину препарату: робочий розчин слід готувати безпосередньо перед обробкою насіння. Необхідну кількість препарату Ларимар потрібно розчинити в невеликій кількості води і ретельно розмішати до отримання однорідної суспензії. Отриманий матковий розчин, при постійному помішуванні, вилити в змішувальний бак протравочной машини, заповнений на 1/3 місткості резервуара водою. Після отримання однорідної суспензії в бак, при безперервному перемішуванні, долити воду до повного об'єму і продовжити змішування до отримання однорідної суспензії.

Пя:
  • Препарат забезпечує високу ефективність в обмеженні розвитку широкого спектру хвороб культурних растенийДлительный період захисної дії
  • Є не тільки профілактичним засобом попередження захворювань, але і надає лікувальний ефект при вже почався ураженні
  • Володіє системними властивостями, стійкий до впливу опадів
  • Запобігає втрати врожаю і покращує якість насіння
  • Швидко проникає в рослину і забезпечує надійний захист від зовнішньої і внутрішньої інфекції
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти Альянс Эко
+380 50
+380 50 7081557
показати
+380 67
+380 67 1030593
показати

Контактна особа Пучкова Ирина
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

Продавець на agronovator з: 16.07.2011

Відправлення повідомлення
Вгору