Відправлення повідомлення власнику
Протруювач ФОРС
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Протруювач ФОРС

316,51 USD/кг
≈ 298,76 EUR/кг
≈ 8 969,06 грн./кг
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
28-12-16
Переглядів: 1906
№ 96153
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район, Кіровоград показати на мапі
Власник ООО Торговый Дом "Агролига"
Протруювач ФОРС
Протруювач ФОРС
Єдиний пиретроидный інсектицид з високою активністю газової фази для ефективного захисту картоплі від дротяників та інших грунтових шкідників
Діюча речовина: тефлутрин, 15 г/кг
Хімічний клас: синтетичні піретроїди
Клас небезпеки: 3
Упаковка: коробка 20 кг
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення
Переваги
  • Унікальна діюча речовина
  • Захист від широкого спектру шкідників почвообітающіх
  • Швидко дія
  • Спеціально розроблена формуляція
  • Тривалість захисної дії
  • Безпека для культури
  • Мінімізація ризику токсичності для оператора
  • Перевірений ефект
 
Призначення: ФОРС, Р — гранульований інсектицид з класу піретроїдів з високою активністю газової фази для захисту картоплі від комплексу почвообітающіх шкідників (дротянки).
Регламенти застосування: застосовувати препарат у суворій відповідності з цими рекомендаціями.
Культура Об'єкт Норма витрати препарату, л,кг/га Строки очікування, дні (кратність обробок)
Спосіб обробки; *терміни для ручних та механізованих робіт, дні
Картопля Дротянки 10-15 —(1)
Внесення в грунт при посадці.
* —(3)
Цибуля (крім цибулі на перо) Дротянки, цибульна муха 10-15 60(1)
Внесення в грунт при посадці (посіві).
* —(3)
Сумісність з іншими пестицидами (агрохімікатами): Не допускається застосування ФОРС, Р в бакових сумішах з препаратами, що використовуються у вигляді робочих розчинів, так як це може спричинити розчинення гранул інсектициду ФОРС, Р і несвоєчасне вивільнення діючої речовини. Це, в свою чергу, може зменшити ефективність препарату ФОРС, Р і значно збільшити ризик токсичності для оператора. Допускається спільне застосування інсектициду ФОРС, Г з сипучими формами добрив, однак у кожному конкретному випадку необхідно перевіряти рівномірність розподілу інсектициду ФОРС, Гі витримувати необхідну глибину загортання інсектициду ФОРС, Р в грунт.
Період захисної дії: 45 днів. Завдяки гранульованої формуляції, вивільнення діючої речовини відбувається поступово протягом тривалого періоду часу.
Швидкість впливу: Вплив на комаху відбувається при проникненні парів препарату через зовнішні покриви, органи дихання комахи. Загибель шкідника настає протягом 0,1–0,3 години після попадання в зону внесення препарату (в залежності від кліматичних умов, виду та фізіологічного стану шкідника).
Технологія застосування: Препарат ФОРС, М можна застосовувати з використанням обладнання, що забезпечує точність дозування і рівномірність внесення в ґрунт гранульованих форм препаратів, що відповідає санітарно-гігієнічним нормативам. Інсектицид ФОРС, Р може застосовуватися методом суцільного внесення по всьому профілю поля, безпосередньо перед посадкою картоплі з допомогою відповідного технічного обладнання, що забезпечує рівномірне внесення препарату з заробкою у грунт на глибину посадки культури і відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Посадку картоплі можна виробляти вже на наступний день після внесення препарату. Допускається внесення препарату безпосередньо при посадці картоплі на картоплесаджалки, обладнана спеціальною установкою для внесення гранульованих форм препаратів з заробкою в посадкову борозну. Перед початком робіт завжди перевіряйте справність обладнання для ґрунтового внесення, звертайте увагу на правильність налаштування техніки і відповідність необхідним вимогам якісного внесення препарату в грунт.
Зберігання препарату: Зберігати препарат у сухому темному приміщенні в інтервалі температур від -5°С до +35°С.
Термін зберігання: 3 роки з дня виготовлення.
Клас небезпечності: 3
Препарат практично не токсичний для птахів, токсичний для бджіл і риб. Препарат ФОРС, М слаботоксичний для птахів, токсичний для бджіл, риб і водних організмів. Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату. Не допускається потрапляння препарату в продукти харчування і корми. Проводити внесення препарату необхідно в ранкові та вечірні години, допустимо проведення їх вдень в похмуру прохолодну погоду, за відсутності льоту бджіл. Заборонено застосування препарату авіаційними методами і особистих підсобних господарствах!
Заборонено застосування в санітарній зоні навколо рибогосподарських водоймищ на відстані 500 м від межі затоплення при максимальному стоянні паводкових вод, але не ближче 2 км від існуючих берегів.
Необхідно уникати забруднення водойм і джерел питної води залишками препарату і водою, використаної для промивки тари і обладнання. Препарат не повинен потрапляти в продукти харчування і корми.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Алексей
Організація: ООО Торговый Дом "Агролига"
Телефон:
+380 50 488 8100
+380 67 627 7767
+380 50 433 2244
+380 50 905 6406
Факс: +380 522 220 565
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору