Протруювач Гаучо Плюс

76,01 USD/л
≈ 70,37 EUR/л
≈ 2 037,13 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
20.03.2017
Дата розміщення:
2340
Кількість переглядів:
95234
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Протруювач Гаучо Плюс
 
Двокомпонентний інсектицидний протруйник насіння зернових.
 
Діюча речовина: імідаклоприд 233 г / л + Клотіанідін 233 г / л
Препаративна форма: концентрат, який тече, для обробки насіння
Упаковка: 5 л
 
МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Насіння оброблене препаратом Гаучо Плюс отримує потужний інсектицидний захист від важливих наземних та ґрунтових шкідників. Діючі речовини системної дії, поглинаючись через корені розподіляються надземних вегетативних органах молодої рослини. Більш виражений системний ефект препарату дозволяє продовжити період ефективної дії і збільшити спектр дії. Діючі речовини препарату імідаклоприд і клотіанідін відносяться до групи хлорникотинилив або неоникотиноидив. За принципом діючі речовини препарату блокує передачу нервового імпульсу в організмі шкідника, впевнено нейтралізуючи шкодочинність. Багаторічні дослідження, проведені в різних умовах і різних сортах пшениці і ячменю, свідчать про відсутність якого-небудь негативного впливу препарату на схожість молодих рослин.
При цьому, науково доведений не тільки захисний, але і стимулюючий ефект дії Гаучо Плюс на культуру. Діючі речовини препарату активізують захисні механізми самої рослини, підвищують її загальну стійкість до стресових умов, ураження хворобами, шкідниками тощо.
За своїми інсектицидними якостями Гаучо Плюс впевнено контролює широкий спектр сисних шкідників. Збільшена норма застосування дозволяє говорити про хорошому рівні контролю інших небезпечних ґрунтових шкідників.
Остаточне рішення щодо конкретного дозування для протруювання насіння рекомендується приймати виходячи з потенційної шкоди силу і чисельності популяції шкідників на ділянках, де пропонується проводити посів культури.
 
ВЛАСТИВОСТІ:
Гаучо Плюс - двокомпонентний протруйник системної дії для передпосівної обробки насіння зернових культур проти широкого спектру шкідників. Препарат вигідно відрізняється від звичайних інсектицидних протруйників посиленою подвійним дією, високою ефективністю, м'якістю впливу на культуру і вирішує питання з ризиками виникнення резистентності.
 
ТЕХНІКА ЗАСТОСУВАННЯ
Гаучо Плюс готовий до використання протруйник насіння, який містить лише діючі речовини, але і важливі елементи формуляції. В залежності від методу застосування та типу обладнання для проведення протруення Гаучо Плюс змішують з відповідною кількістю води. Наприклад: 9,4 л води + 0,6 л Гаучо Плюс = 10 л робочого розчину фунгіциду готового для обробки 1000 кг насіння пшениці або ячменю.
 
Настійно рекомендується використовувати сучасне якісне обладнання для протруювання насіння. Під час підготовки для протруювання насіннєвого матеріалу рекомендується використовувати якісне, відкалібровано та очищене насіння, що не має механічних ушкоджень. Зерновий пил, сміття, інші сторонні домішки призводять до кінцевої втрати ефективності препарату і появи відповідних ризиків. При неможливості дотримання оптимальної технології протруювання насіння, а також для поліпшення рівня покриття препаратом і прикраса насіння, зниження рівня пилу і т. п., можливе застосування спеціальних додаткових полімерних препаратів, наприклад Bayer Peridiam: EC103, SV204, SV206, FT402. Насіння рекомендується висівати безпосередньо після протруювання. Однак у випадках передчасних обробок, насіння слід зберігати до моменту посіву в прохолодному, сухому, добре вентильованому приміщенні. Запаси протравленого насіння, що готувалися до сезону, перед посівом зазвичай рекомендується перевірити на схожість.
 
ПЕРЕВАГИ
• Подвійна ефективність системного інсектицидного захисту від комплексу наземних та ґрунтових шкідників .
• Дві потужні інсектицидні діючі речовини, які успішно страхують і доповнюють дію один одного.
• М'якість дії і ніяких проявів фітотоксичності.
• Надійний захист протравленого насіння при зберіганні.
• Позитивний вплив на загальну стійкість оброблених рослин до стресових умов.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору