Протруювач Оптимайз 400

761,56 USD/ящик
≈ 705,02 EUR/ящик
≈ 20 410,38 грн./ящик
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Кіровоградська область, Кіровоградський район показати карту
21.03.2017
Дата розміщення:
2369
Кількість переглядів:
95061
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Протруювач Оптимайз 400
Сучасний концентрований біопрепарат для обробки посівного матеріалу сої.
 
Діюча речовина: Bradyrhizobium japonicum 5х109+ Липо-хитоолигосахарид 2х10-7 %
Препаративна Форма: розчинний концентрат (РК)
Упаковка: Коробка з двома полімерними пакетами - 16,57 л
 
Властивості:
Унікальні інокулянти для обробки насіння бобових, які стимулюють природні ростові процеси, пов'язані з азотфіксація і дають можливість рослинам бобових кращого харчування і розвитку. Оптимайз з лхо - промоутер технології дозволяє підвищити рівень споживання поживних речовин, які необхідні для природних процесів росту і продуктивності культури.
При використанні продукту Оптимайз 400, завдяки підвищенню концентрації бактерій, знижена норма витрати, яка дозволяє обробити одночасно вдвічі більше насіння.
 
Інокулянт створений за сучасною запатентованої технології, на основі чистої культури бактерії Bradyrhizobium japonicum, з використанням компонентів формуляції, що подовжують термін виживання бактерій на насінні. Липо-хитоолигосахарид (лхо) - це унікальна молекула, яка в момент присутності, покращує поживні властивості рослин, сприяє продуктивному освіти азотфіксуючих кореневих бульбочок, а також розвитку коренів і молодих пагонів. Формуляція препарату дозволяє досягти позитивного ефекту, незалежно від сорту і умов навколишнього середовища, а препарат зберігає ефективність протягом тривалого часу. Рідка форма препарату дозволяє візуального контролю якості препарату та життєздатності бактерій.
Липо-хитоолигосахариды є ключовими факторами в комунікації між рослинами і ґрунтовими бактеріями, запускають роботу ряду рослинних генів, активація яких чітко корелює з ранніми стадіями симбіозу, а також основних генів флавоноидного синтезу. Лхо при впливі на корені при відсутності бактерій сприяють утворення примордіїв бульбашки - тканини, де відбувається ініціація клітинного поділу. Іншими словами, технологія липо-хитоолигосахариду - це сучасний ініціатор бульбочкоутворення для прискорення азотфіксації, який робить його стабільним, ефективним і продуктивним.
 
Техніка застосування
 
Обробку насіння сої інокулянт рекомендується проводити безпосередньо перед посівом, використовуючи спеціальне обладнання для обробки насіння, відповідно до норм витрати препарату.
1) Приготуйте робочий розчин шляхом змішування рідини Оптимайз (більший пакет з коробки) з рідким прилипачем (менший пакет з коробки).
2) Рівномірно нанесіть розчин на насіння.
 
Готовий робочий розчин рекомендується використовувати (обробити насіння) протягом одного робочого дня.
Не рекомендується застосовувати препарат разом з розчинами мікроелементів, що містять сполуки молібдену.
Інокулянт сумісний з деякими хімічними препаратами для захисту насіння, в т. ч. з фунгіцидною протруйників насіння сої Февер. У разі якщо Оптимайз застосовується разом з хімічних протруйників насіння, рекомендується використовувати не більше звичайної норми води для застосування фунгіциду. За більш детальною консультацією щодо сумісності препаратів прохання звертатися в компанію.
 
Застосування та спектр дії
 
Культура Дія Норма застосування
( л / 1 т насіння )
 
Соя Поліпшення зв'язування атмосферного азоту і його засвоєння рослинами 1,8
 
 
Переваги
• Специфічність. Підвищена концентрація бактерій і лхо в Оптимайз 400, дозволяє одночасно обробити більше насіння. Препарат розроблений спеціально для інокуляції значних обсягів насіння сої
• Унікальність. Технологія кращого розвитку рослин бобових, і підвищення врожайності.
• Ефективність. Доведений ефект оптимальної фіксації атмосферного азоту навіть в стресових умовах.
• Гнучкість. Можливість спільного застосування в комплексі з фунгіцидним препаратом для захисту насіння сої Февер.
• Стабільність. Період ефективного зберігання препарату, при нормальній, на поверхні насіння може складати до 120 днів після моменту нанесення, без втрати ефективності.
 
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО Торговый Дом "Агролига"
+380 50
+380 50 488 8100
показати
+380 67
+380 67 627 7767
показати
+380 50
+380 50 433 2244
показати
+380 50
+380 50 905 6406
показати

Контактна особа Алексей
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua

alexey77586
Продавець на agronovator з: 04.03.2011

Відправлення повідомлення
Вгору