→ → → → → Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень, д. в. тебуконазол 60+тіабендазол+антистресові компоненти
Відправлення повідомлення власнику
Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень, д. в. тебуконазол 60+тіабендазол+антистресові компоненти
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень, д. в. тебуконазол 60+тіабендазол+антистресові компоненти

930,00 грн./л
≈ 30,95 EUR/л
≈ 32,99 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
08-01-17
Переглядів: 394
№ 133162
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Протруювач насіння Віал Траст вир. Серпень, д. в. тебуконазол 60+тіабендазол+антистресові компоненти
Комплексний фунгіцидний протруйник насіння зернових культур з антистресовими компонентами Призначення:
двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і соняшнику від комплексу хвороб.
Діючі речовини:
тебуконазол, 60 г/л та тіабендазол, 80 г/л + антистресові компоненти.
Препаративна форма:
водно-суспензійний концентрат.
Характеристика діючих речовин:
тебуконазол відноситься до хімічного класу триазолів, відрізняється більш високою розчинністю і рухливістю, володіє профілактичним і лікувальним системною дією.
Тіабендазол – активний інгредієнт класу бензимідазолів, слабо розчинний, менш рухливий. Володіє захисним і лікуючим системною дією.
Спектр дії:
на зернових – тверда, летюча, кам'яна, чорна (несправжня), стеблова, покрита головня, гельминтоспориозные і фузариозные кореневі гнилі, пліснявіння насіння, фузаріозна і тифулезная снігова пліснява, бура іржа і септоріоз (на ранніх фазах); на соняшнику – фомопсис, біла та сіра гнилі, пліснявіння насіння.
Механізм дії:
проникаючи у зернівки і переміщаючись в зародки насіння зернових культур, препарат знищує головневую інфекцію. Потім протруйник пересувається до точок росту проростків.
Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів. Перешкоджає розвитку зовнішньої (тверда сажка, септоріоз, гельмінтоспоріоз) і внутрішньої (летюча сажка) інфекції насіння. Тіабендазол порушує процес поділу ядра клітин фітопатогенів. Він значною мірою посилює ефективність тебуконазолу проти уражають кореневу систему збудників кореневих і прикореневих гнилей, снігової плісняви, основна маса яких знаходиться на кореневих і пожнивних рештках у грунті. Тому Віал ТрасТ незамінний в сучасних технологіях виробництва зерна із застосуванням мінімальної і «нульового» обробітку ґрунту, а також в сівозмінах з насиченням зерновими культурами понад 50 %, де створюється високий інфекційний фон. Протруювач не тільки дезінфікує насіння, але і частково знезаражує ґрунт та рослинні рештки навколо них.
Введені до складу Виала ТрасТ антистресові компоненти в мікрокількостях містять біологічно активні рослинні модулятори. Вони виключають можливий ретардантный ефект, який іноді, при несприятливих умовах (наприклад, засуха, заглиблений посів насіння), можуть викликати триазольные з'єднання, в тому числі тебуконазол. Відзначено, що Віал ТрасТ зміцнює власний імунітет рослин, підвищує схожість насіння, збільшує енергію його проростання, забезпечує дружні сходи і стимулює ріст рослин.
Швидкість впливу:
препарат починає діяти вже через 2 ― 4 год після висіву протравленого насіння в грунт.
Період захисної дії:
протягом тривалого часу протруйник захищає сходи і кореневу систему молодих рослин від ураження грунтовими патогенами, зокрема, від кореневих і прикореневих гнилей, снігової плісняви. Віал ТрасТ пригнічує також листостебельную інфекцію на початкових етапах росту і розвитку рослин. Хвороби, що розвиваються, на більш пізніх етапах розвитку рослин (летюча і тверда сажка) знищуються при обробці насіння. Оскільки препарат має не тільки захисну, але й лікувальним дією, то ефективне придушення хвороб забезпечується і після появи симптомів.
Особливості препарату:
перевага препаративної форми протруйника полягає в тому, що вона забезпечує відмінне і рівномірне нанесення фунгіцидів на оброблювану зернівку і створює на її поверхні дуже якісну, прокрашенную, досить міцну плівку препарату, не осыпающуюся після висихання й не пылящую. Після розведення водою протруйник утворює стабільну суспензію, в процесі протруювання не осідає на дні бака.
Новий препарат не тільки високоефективний, але і економічний з-за високої активності діючих речовин і антистресових компонентів, а також досконалій формуляції.
Фітотоксичність, толерантність культур:
не фітотоксичний при дотриманні регламентів застосування по відношенню до обробленим насінням і розвиваються рослинам.
Можливість виникнення резистентності:
випадків виникнення резистентності до препарату не виявлено. Віал ТрасТ є смесевым препаратом на основі тебуконазолу та тіабендазолу, які володіють різними механізмами дії, що істотно знижує ризик виникнення резистентності.
Умови зберігання:
препарат необхідно зберігати в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 20 до плюс 35 °С.
Термін придатності:
2 роки з дня виготовлення препарату (при дотриманні умов зберігання).
Упаковка:
Каністри по 5 л
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору