→ → → → → Ад'ювант Адъю, вир. Серпень, д. в. этоксилат изодецилового спирту 900 г/л
Відправлення повідомлення власнику
Ад'ювант Адъю, вир. Серпень, д. в. этоксилат изодецилового спирту 900 г/л
Ваше ім'я *
Телефон
E-mail *
Повідомлення *
максимально 4000 символів.
Число на картинці *

Введіть число з картинки ліворуч

Ад'ювант Адъю, вир. Серпень, д. в. этоксилат изодецилового спирту 900 г/л

230,00 грн./л
≈ 7,73 EUR/л
≈ 8,25 USD/л
Ваше оголошення розміщено як “Безкоштовне”

Ви можете значно збільшити кількість відгуків на розміщене Вами оголошення,
замовивши одну з платних послуг.
 
Додати в обране
09-01-17
Переглядів: 112
№ 133195
Тип оголошення: Продам
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район, Кривий Ріг
Власник ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Ад'ювант Адъю, вир. Серпень, д. в. этоксилат изодецилового спирту 900 г/л
Ад'ювант (поверхнево-активна речовина) для спільного застосування з гербіцидами та підвищення їх ефективності Призначення:
ад'ювант, неионогенное поверхнево-активна речовина.
Застосовується спільно з гербіцидами (або іншими пестицидами). Гербіциди можуть впливати на всі процеси метаболізму і росту бур'янів. Для цього вони повинні подолати захисні бар'єри і дістатися до об'єкта свого впливу. В процесі обприскування рослин гербіцидами до об'єкта впливу в сорном рослині транспортується, як правило, не більше 30 % діючої речовини. Проте можна значно поліпшити цей показник з допомогою додавання в робочий розчин спеціальних речовин – ад'ювантів, є одним з багатьох видів поверхнево-активних речовин (ПАР).
ПАВ – це хімічні сполуки, які зменшують поверхневий натяг на межі розділу двох середовищ та збільшують таким чином площа поверхні контакту препарату з листової пластиною. Ад'юванти, крім того, є ще й модифікаторами біологічної активності діючих речовин. Серед модифікаторів виділяється особлива група так званих активаторів, до якої і належить і ад'ювант Адью.
Додавання Адью в робочий розчин гербіцидів дозволяє досягати більш високої ефективності в боротьбі з бур'янами, особливо при несприятливих умовах.
Діюча речовина:
этоксилат изодецилового спирту, 900 г/л
Препаративна форма:
рідина.
Механізм дії препарату:
Адью знижує поверхневий натяг робочого розчину гербіцидів, тому його краплі менше скочуються з листя, добре на них утримуються і краще розтікаються по їх поверхні, а площа кожної краплини збільшується в кілька разів. Відповідно, зростає і загальна площа покриття розчином гербіциду поверхні листя. Завдяки особій хімічній структурі Адью підвищує ступінь проникнення діючої речовини в листя. Відбувається це з кількох причин. З одного боку, ад'ювант значно покращує змочуючу здатність робочого розчину, що допомагає діючої речовини гербіциду набагато швидше долати бар'єр у вигляді эпикутикулярных воску на поверхні листя. З іншого боку, посилюється поглинання діючої речовини, і в листя бур'янів воно проникає в більшій кількості.
В результаті цього проникаюча здатність гербіциду різко збільшується, що дозволяє особливо ефективно знищувати види бур'янів, листя яких в суху, жарку погоду покриваються восковим нальотом (лобода, полин, щириця, горяни, молочай) або мають густе опушення (осот, чистець, татарник, вероніка). Більш ефективною стає і боротьба з частково переросли бур'янами.
При додаванні Адью в робочий розчин гербіциду значно підвищується дождестойкость останнього. Крім того, використання Адью з гербіцидом зменшує ступінь випаровування препарату з листової поверхні. Адью забезпечує високу дисперсність і стабільність робочого розчину гербіциду.
Умови зберігання:
зберігати Адью необхідно в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі зберігання від мінус 10 до плюс 35 °С.
Упаковка:
Каністри по 5 л
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти продавця
Відправлення повідомлення
Ім'я: Наталия
Організація: ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
Телефон:
+380 67 516 5169
+380 50 420 5919
Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Ваше ім'я*
Ваш E-mail*
Ваш телефон
Повідомлення*
Перевірочний код :
 


«Агроноватор»

Ви дійсно бажаєте видалити дане оголошення?
Піднятися нагору