Прилипач Агропав Екстра (Агрохімічні технології)

9,00 USD/л
≈ 8,34 EUR/л
≈ 242,79 грн./л
Зв'язатися з продавцем
Розташування: Україна, Дніпропетровська область, Криворізький район показати карту
Доставка: Самовивіз, Доставка поштою, Доставка по Україні
24.03.2017
Дата розміщення:
142
Кількість переглядів:
133188
Номер оголошення:

Додаткова інформація російська
Весь перелік товарів Ви можете побачити на нашому сайті www.agrogumat.ua
Діюча речовина: гетерополимерные ПАР
Тара: каністра 5 л
Загальна інформація про препарат:
Екологічно чисте, безпечне для навколишнього середовища і людини допоміжний засіб, що застосовується разом з робочою рідиною хімічних засобів захисту рослин, для кращого проникнення і усваимости пестицидів рослиною, а також, для запобігання змиву дощем.
Механізм дії препарату:
АгроПАВ призначений для поліпшення експлуатаційних параметрів хімічних і біологічних засобів захисту рослин. Препарат покращує адгезивність препаративних форм пестицидів, підсилює здатність робочого розчину утримуватися на поверхні рослин протягом тривалого часу і значно зменшує норми витрат пестицидів.
У водних розчинах препарат являє собою биоколоид, який має виключно реологічні властивості, стабільний в широкому діапазоні температур, рН, концентрації різних солей, дії тиску і мікробної диструкции. Препарат АгроПАВ є екологічно чистим, добре змішується з пестицидами, регуляторами росту, біопрепаратами.
На відміну від відомих ПАР на підставі фенольних сполук, які роз'їдають захисний восковий шар на листяної поверхні культурних рослин, тим самим істотно збільшуючи ризик виникнення захворювань останнього, АгроПАВ діє не руйнуючи захисні механізми рослин. АгроПАВ забезпечує рівномірний розподіл робочого розчину по всій поверхні листа, створює мікроскопічну плівку на його поверхні, здатну тривалий час утримувати діюча речовина пестициду і забезпечити поступове повне його проникнення в рослину. За рахунок гетерополисахароидной складової, АгроПАВ сприяє кращому проникненню пестицидів в рослину. Таким чином, АгроПАВ значно зменшує хімічну навантаження (стрес) на культурну рослину в порівнянні з іншими ПАР на підставі фенольних соединеий, при цьому володіючи набагато більш високою ефективністю.
Рекомендації щодо застосування препарату:
АгроПАВ застосовується в дозі 0,1% (100 мл/ 100 л води) при нормі витрат робочої рідини від 200 до 300 л/га. При обробках з меншим об'ємом слід використовувати не менше 150 мл АгроПАВа на гектар.
Порядок приготування робочого розчину препарату:
Бак наполовину заповнюють водою і при працюючій мішалці додають пестициди. Потім мішалку зупиняють і додають АгроПАВ, після чого додають воду в бак при працюючій мішалці
Переваги застосування АгроПАВ:
  • АгроПАВ екологічно чисте, безпечне для навколишнього середовища і людини засіб.
  • АгроПАВ ефективно діє без руйнування захисного воскового шару, що істотно знижує хімічне навантаження (стрес) у культурної рослини, а також виключає можливість розвитку захворювань рослини через пошкодження їх захисного шару.
  • АгроПАВ зменшує поверхневий натяг нанесеного розчину, тим самим забезпечуючи утворення однорідної плівки на поверхні листя. Використання АгроПАВ сприяє кращому прилипанню пестициду та його поступового, повному поглинанню рослиною.
  • АгроПАВ істотно підвищує ефективність дії пестициду. Особливо велике значення це має в посушливі й холодні періоди, коли уповільнюється ріст бур'янів і погіршується їх змочування робочою рідиною.
  • АгроПАВ стабільний у широкому діапазоні температур, рН, концентрації різних солей, дії тиску і мікробної диструкции.
Дана пропозиція наведена для ознайомлення. По точну інформацію звертайтеся до продавця.
Контакти ООО "Торговый дом "Альянс "Эко"
+380 67
+380 67 516 5169
показати
+380 50
+380 50 420 5919
показати

Контактна особа Наталия
* Будь ласка, повідомте продавця, що ви знайшли оголошення на Agronovator.ua
Продавець на agronovator з: 12.01.2016

Відправлення повідомлення
Вгору